Buckuris winter grow - auto Anesthesia i tri neuspela autosa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Sretno , provao sam taj NY Diesel nije mi se svidija , puno mi ima toksicno gorak okus nezove se bezveze disel nadam se da volis to jer se on bas dijeli na dvi skupine ljudi , na one koji ga mogu i na one koji ga ne mogu :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
mozda si probao nesto lose uzgojeno ako ima "toksicno gorak okus". probao sam par diesel sorti i nemam nekih zamerki. mada, ukusi se razlikuju ;)
 

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Mozda sam ga malo prebrutalno opisao , jer sam osoba koja pati od onog skunk "smrada" , kao da mi nema ono nesto travasto jednostavno nije mi pasa taj dizelkast okus u ustima , nisam nista lose hito reci , a provao sam ga u Amsterdamu na nekoliko mijesta bas da vidim jeli to do mijesta ili do strejna , nakraju mi je najvise ok bio iz 420 caffea a oni su poznadi po tom da rade bio organic tu mi je najmanje imao tu "toksicnost" vjerovatno jer nije dodvao soil u growu pa nije pojacan intezitet tog okusa ..
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Stanarka, Loodi, stanarka..hehe! Došla Anesthesia, a i trebaće mi jer sam u svoj frci i trci i onim go**om od pH metra ujebo Pink Grapefruit, a lepo sam radio bez te sprave i ne znam koji me vrag natrao da kupim to kinesko smeće.. Elem, u svakom slučaju uzeo sam Anesteziju da me manje boli ako Grapefruit pandrkne! :D