CBD micro led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Čestitke na strpljenju i što si priveo kraju bez obzira na probleme, nek ti ovo bude škola, moj prvi grow je bio smiješan (10tak grama suvog) pa nisam posustao, nemoj ni ti. Samo naprijed!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pux and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Fala vam svima na ljepim zeljama , vrhovi vise ko kobaje pa ce za koji dan na kjuranje :) Hazer nece ni na mom bit puno vise hahaha , kolko god da jeste ja sam super zadovoljan , sljedeci grow ce biti bolje :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pozdrav ljudi evo ga da se javim sa smoke reportom kao sto sam obecao . Sve ukupno sam dobio 15 grama suhoga , zadovoljan sam moglo je i bolje ali moglo je i gore ahhaha :) Uglavnom dance se kjurao u staklenoj teglici 20-tak dana , miris je jako fin vuce na limun malo , okus je isto fin , blag , nema nikakvog grebanja po grlu ( ne mjesam sa duhanom ) . E sad sto se tice rada ne osjetim nesto jako , onako malo su mi stvari koje radim zanimljivije i to je to , al nije onako da se osjecam napuseno , mozda sam nesto zeznuo ili je mozda jednostavno takva sorta , nisam toliko iskusan da bih mogao reci o tome nesto vise . Uglavnom sve u svemu ja sam zadovoljan , jos jednom hvala svima koji su pomogli da se ovaj dnevnik privede kraju . Pis out:vutra:
 
06.08.2015
23
3
3
41
Pozdrav ljudi evo ga da se javim sa smoke reportom kao sto sam obecao . Sve ukupno sam dobio 15 grama suhoga , zadovoljan sam moglo je i bolje ali moglo je i gore ahhaha :) Uglavnom dance se kjurao u staklenoj teglici 20-tak dana , miris je jako fin vuce na limun malo , okus je isto fin , blag , nema nikakvog grebanja po grlu ( ne mjesam sa duhanom ) . E sad sto se tice rada ne osjetim nesto jako , onako malo su mi stvari koje radim zanimljivije i to je to , al nije onako da se osjecam napuseno , mozda sam nesto zeznuo ili je mozda jednostavno takva sorta , nisam toliko iskusan da bih mogao reci o tome nesto vise . Uglavnom sve u svemu ja sam zadovoljan , jos jednom hvala svima koji su pomogli da se ovaj dnevnik privede kraju . Pis out:vutra:
Do tebe je nije to do kraja doslo. Mogu misliti uzasno za pusiti negdje ko da lisce pusis. Uzas
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
129 dana a nije gotovo :D @goguljevic okani se komentiranja na forumu...pogotovo sudeći po tvojim prijašnjim sličnim komentarima u tuđim dnevnicima.

@MedicalProof čestitam na završenom growu...

Potencija je možda slabija zbog svjetla...a možda si je ostavio predugo na životu,jednom kad trichomi odu u amber gubi se jačina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Goguljevic miris je fin i okus je ok , rad ne osjetim previse ali ja sam zadovoljan jer sam stekao ogromno iskustvo , upoznao jako dobre ljude na forumu , sa nekima se i sprijateljio uzivo , ovo nije samo uzgajanje ovo je nesto vise ali ti to ocito ne kuzis zato se niti ne ljutim na tebe , ali nemoj pricati o necemu sto nisi probao :) Ako se toliko razumijes u to sve pocasti nas sa svojim dnevnikom ili nekom slikom da ponesto od tebe naucimo , a i mogo si se javit prije i pomoc sa kojim savjetom mozda bi uz tvoju pomoc dnevnik bio uspjesniji a ne kenjat kad je dnevnik zavrsen . Pis :) Smells hvala ti drug , nadam se da ce ovaj drugi grow biti puno bolji ipak sam ponesto od svih vas predivnih ljudi nesto i naucio jer ste ovdje da pomognete i podjelite iskustva sa nama pocetnicima .
 
Poslednja izmena:

pux

24.03.2016
11
3
3
53
Ma pusti ga.hejtuje ljudima dnevnike..tvoja vuja tvoj trud,moglo bolje ali ipak iskustvo je glavno i ja planiram uskoro probat.licno mislim da takvim likovima nije mesto ovde.vise srece drugi put!:cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
To su takvi tipovi koji su manji od makovog zrna u RL, ali zato su u online svijetu glavni galamdžije. Nikad mi to nije bilo jasno, a mozda i bolje da nije... :udarac::udarac::udarac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r