Coco vs Terra Canna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
- Video sam da na forumu nena puno tema o coco uzgajanju, pa bih voleo malo vise da se informisem o tome.

- Naime, planiram da za sledeci grow probam Canna proizvode mada jos uvek nisam siguran da li da idem sa Coco Professional Plus ili Terra Professional Plus medijumom?

- Cannine aditive koje bih uzeo:
  • Rhizotonic
  • PK 13/14
  • Canna Boost
  • Cannazym

  • Terra Vega
  • Terra Flores
ili

  • Coco A+B
- Zalivanje bih radio rucno (old school).

- Planiram jos neke inovacije za sledeci grow tipa LED Panel Grow Northern od 300w ali cekam da izbace u junu novu seriju sa Rebelima.

- Takodje cu verovatno preci na automatike kada potrosim menke...

- Sada zanima me da li cu coco morati da menjam svaki grow isto vazi i za zemlju?
- Da li su saksije od 11l odgovarajuce za coco?

imacu jos pitanja doci ce usput... :)
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
A zasto ne predjes na biocannu ako vec ides na njihove proizvode?
Recimo
BioVege
BioFlores
BioBoost
BioRhizo
BioTerra Plus(mozes je dva puta korisiti)
http://bio.canna-uk.com/products
A sto se tice GrowN panela morat ces dobro potegnuti u djep ako mislis da imaju na sebi Rebel module,jer je cijena jednog u prodaji 100funti.
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Razmisljao sam i da radim bio grow takodje ali ne znam koje su povoljnosti toga :)

sto se panela tice planiraju u junu-julu da izbace novi model panela sa rebelima kome ce cena biti slicna kao prethodnom modelu s tim sto ce imati rebele ugradjene tako da nece biti potrebe za naknadnim upgrejdom modula :)
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mene je najvise privuklo to da nema zajebancije oko ph,nema flusha a i bio je.Dosta mi je kemije u zivotu bilo :D
Nadam se da si u pravu sto se tice panela,gdje si dobio taj info!?
 
01.07.2014
3
0
0
moze pomoc ..pitam se da li je protivzakonito prodavati Canna 13/14 ....? hteo sam da stavim na oglas .....ima drugar 10 l
 
01.07.2014
3
0
0
xaxaxa ozbiljno ....pitam jer vidim da se koristi u razne svrhe ...pa zbog toga ....da ne krsim pravila na forumu a i iz drugih razloga :)