da li je dobra ideja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
drugari primetio sam da moje topirane biljke razvijaju samo spoljnu stranu oba nova vrha dok ona unutrasnja ostaje zakrzljala. da li je dobra ideja da im malo Lst-ujem? cisto da i unutrasnja strana dobije sunca?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
a dali je dobra ideja otvarat novu temu zbog ovoga? jos nisi naucio.. vec si otvorio 3-4 teme sa pitanjima koja su se mogla pitati u vec postojecoj temi...
ok jednom, pa dvaput (ko ja na pocetku) , ali sta sad za svako pitanje nova tema?
btw, dobra je ideja, kako nebi bila :)

peace out !
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
tema uvek moze da se obrise ;-)
sto umeju da budu iritantni ovi musavci sto su juce dosli na forum. pre par dana pustili maminu sisu, odgajili par biljaka i odmah su glavni da kritikuju ljude! da li si pomislio mozda da se logujem sa krs moba i da mi je nova tema bila prva ponudjena a ja imao ko i obicno malo kredita i nisam bio siguran dal ce imati za dovoljno protoka da listam po temama gde da ga stavim?? malko manje ofanzivnosti bih molio
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
trebao si sačekat onda da imaš malo više kredita pa da ne doživljavaš ovo pošto valjda znaš pravila,tako da reakcije su tu u skladu s tvojim postupkom.. ;)
dobra ideja ili ne računica je jednostavna,te zbilja nepotrebno otvaranje teme,nego računica je više sunca veči i bolji hedovi,brži rast i tako to no zbilja ovo si trebao i sam znat....nisu ovo nasrtaji na tebe nego pravilnik... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,musavac koji je btw 2 godine duže na forumu od tebe,al to je nebitno....evo ako sam ja krivo reagirao,drugi su ti na ljepši i kulturniji način odgovorili,stari moj.nije da će ti biljka propast ako ne dobiješ odgovor iste sekunde.shvatio bih da je to napisao xy član koji je tu 3 dana,pa eto ne zna,al ti koji si ˝advanced member˝ i ˝aktivan član˝ sa stažem od 2 god.na forumu bi trebao biti upoznat sa pravilnikom i stavom prije svega moderatora oko otvaranja bespotrebnih,da ne kažem glupih tema.jbg prije svega njima se otežava posao,a svi bi da forum bude pregledan i da su teme i odgovori lako dostupni.ovakvim postupcima se to otežava.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ok izvinjavam se na gresci. i otkricu ti tajnu. sablasni je ovde od ranih dana foruma, samo sam bio na drugim profilima... kako me kad stisne anksioznost i osine panicni napad ja cimam Vutragenja da mi obrise profil, pa kad mi bude bolje ja se pokajem i napravim ponovo profil na forumu. i tako nekoliko puta. jako mi je krivo sto su mi na taj nacin obrisan i dnevnici od pre. bilo je tu lepih biljaka koliko hoces. jbg desava se svima da pogrese. tako sam i ja vezano za otvaranje ove teme. ali aman, nisam ubio nikoga ljudi, smanjite tenziju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
e moj sablasni,svašta bih ti mogao napisati sad,pogotovo sad kad si napisao da si od ranih dana foruma ovdje.......al eto,neću se više upuštati u raspravu,lijep pozdrav i sretno u uzgoju.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
pozdrav i tebi farmeru. nema potrebe za raspravom. ja sam pogresio i reci cu nekom od modera da obrisu temu. to je bar lako. samo probaj da me shvatis. 16 godina gajim, a zadnja 2 growa su mi propala zbog vise slie. 2 godine apstiniram i cekam momenat kada cu sesti i srolati dzoint moje marihuane. na momente me uhvati paranoja da nesto ne sj...m i zato sam pitao. nikad do sad nisam kombinovao toping i lst.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sve pet,ja sam tako reagirao jer je to danas već druga tema/pitanje koje je prožvakano na forumu x puta,a jbg ovan sam u horoskopu pa nekad reagiram burno bez razmišljanja. :) al moraš priznati da si uletio kao padobranac,zato sam tako i reagirao...jbg,desi se,ja se ispričavam na reakciji....da si bliže,sad bi palili lulu mira,ovako ćemo jednu virtualnu. :D

:leafblunt:
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ahhahah veruj mi da bi mi prijalo par dimova, danas sam pao na nos od 5 izjutra do sad sam na nogama. ne zameram ti ja nista. ja sam idiotski pitao nesto za sta imam odgovor vec u glavi. ali strah da i treci put ostanem bez zimnice, uz toliki trud koji sam ulozio me otera u paranoju da ne zeznem nesto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.