Da li pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
green je napisao(la):
A zna se da marihuana vise utice na one ljude koje ne puse cigare. jebi ga kod mene su pluca istruhla,


pa stani malo zdravije je pušiti samo travu, mislim manje je štetno za pluèa.

zavisi opet koliko pusis???
20 cigareta dnevno je stetnije nego jedna sprava dnevno, isto kao sto je 5 sprava stetnije nego jedna cigareta...i tako dalje.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..hm..posto mmarihuanu koristim iskljucivo iz duhovnih razloga, uvijek pusim cisto.. duhan nisam probao nikad u zivotu.. nikad se nisam osjetio ostecenog zdravlja, sasvim suprotno, kad sam prehladjen i smrcam, par dimova mi pomazu da procistim sinuse, marihuana skida glavobolju, uglavnom samo dobre stvari.. ipak je marihuana "HEELING OF THE NATION"
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
dzidza ubija mozak nije tacno meni ga je vec ubila odavno ???? ja brate varim vec 8 god. i nije mi nista
od dzidze. ja lichno mesam duhan i dzidzu. jedna stvar ni nije jasna zasto je bitno da li je dzidza zdravija ili ne od duvana? prosto to je lichan izbor coveka sta ce da radi u zivotu dokle god to ne utiche na druge. svi oko mene znaju da varim (i porodica) i u pochetku je bilo problema ali sad vise ne, razumeju me. dzidza ipluge su za mene uzivanje i to je to
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Pusio sam kutiju-kutiju i pol dnevno...ali sam prestao...sada sam vec 2,5 godine bez cigara...i uopce mi ne nedostaje...

Koristim duhan u jointu, ali u maloj kolicini...i ne uvijek...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Hehehe nepušač sam već 6 mjeseci iliti pola godine. Pušio sam prosječno kutiju dnevno ali je bilo perioda kad je bilo i do 3 kutije. Sad samo kad pomiješam sa vutrom i to u maloj količini tek tolko da mi se pljuga ne gasi.
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Ma ja više volim pušit pljugu (džoks) skroz laganini, a nekad kad se zapričam onda skroz zaboravim da mi pljuga gori u ruci ;) :rasta1:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pusi se na sta se naidje,domace uglavnom sa sela,solidan duvan ne prskan,cijena isto pristupacna za danasnje prilike :)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne pusim, mrzim cigare! Probala sam nekoliko puta i uopste mi ne prija taj duvanski dim a i ne vidim smisla pusiti cigare kad mozes da pusis ganju.. :D
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
pusio kutiju, nekad dve. jedno jutro se ustao i reko nikad vise.
neko vrijeme sam trosio malo vise marihuane, al zelja je prosla. ima vec 5-6godina..
sad mi ne pada na pamet opet pocet..
malo mozda varam, jer duhana ipak malo trosim, al sta ces, bile bi trube premale...