Da li se radujete skorašnjoj berbi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2010
14
0
0
44
Moram da sacekam jos malo. Ovo su cvetovi koji su dosta napredni. Imam unutar biljke cvetove sa skroz prozirnim trichovima koji su manje napredni. Cak se razmisljam da uradim parcijalni harvest.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
baš sam mislio reći parcijalni harvest da bude i high i stoned i da sazriju svi cvjetovi... ali fckin stress za biljku
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Sto bi bio parcijalni harvest?Nagađam da je to harvest gdje se skinu samo određeni headovi na biljci tj. oni koji su zreli a ovi ostali se ostave da jos sazriju..ali to je stres jer biljka osakacena ostane
Jel dobro mislim?
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Cijela bilja sadrži thc u tragovima ali grane , grančurine se mogu iskoristit samo na principu grane , listovi ne baš korjen, triminzi, budovi plus butan plin pod tlakom ....> hash ulje,bez plina samo trimmovi od lišća led/otapalo metodom, jedno za hash jdrugo za ulje...
 
19.09.2010
10
0
0
47
i u pravu si kad porežeš vrhove zrele,biljka stagnira od 5-15 dana ovisno kolko je osakaćena( iz vlastitog iskustva)...ja sam sve male(nedonoščad) grane porezao ostavio samo pune i zna se kakve i mogu reči da svi kifovi manje više istovremeno dozriju...porezao najveće lišće sve u jednom danu upravi iz razloga šta biljka stagnira kad ju diraš,ali isplatilo se jer su se nakon 10-tak dana popunili ostali vrhovi iznad svih očekivanja a kvaliteta odrezanoga(znaći grane s kifovima manjima od malog prsta) je sasvim u redu...a kakvi će da budu tek normalno tretirani (na sušenje mislim) a ne u rolu(pečnici) na brzaka....hehehe

 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Sad da ti neko kaže da li ima lagao bi te jer nepostoji niti jedna znanstvena studija gdje su upoređšivali postotke THC-a u svim djelovima biljke analitičim metodama, ali ima u tragovima znači ako želiš pušit treba ti pola kile korjenja da se napušiš i više , zato na velikoj skali ide to otapanje da bi se iskoristili svi djelovi, ja sam uvjek bio u uvjerenju da se suši izokrenuto kako nakon manikire oni mali listovi bi lijepo pokrili budove , kad se uspravno suši izgleda nakaradno i odlamaju se ti listići jer stoje kao trnovi ...... nema logike kolanje sokova kod biljke kad je capneš već im zatvoriš sve provodne elemente (začepe se zrakom)
 
19.09.2010
10
0
0
47
Nisu me razumio 100%...nema veze sa zatvorenom vrečicom u korijenu nego dal sa tim šta sušim zajedno sa korijenom naravno okrenutu naopako dobivam malo na kvaliteti?
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ma govorim ti provodnim elementmai u biljci (zovu se traheje i traheide) oni kao naše krvne žile, kad se biljka odreže ili iskupa korijen (obično se reže bez korjena) onda se te cijevčice ispune zrakom ( to se zove kavitacija ) te nema provođenja nakon jednog dana ... dobiješ na kvaliteti na estetskom izgledu zar ne ?
 
19.09.2010
10
0
0
47
HVALA PUNO!! Stavio sam i post(poseban) gledam malo čitam znaći razlika je neprimijetna u kvaliteti ako isčupam biljku sa korijenom i okrenem ju od one kad režem cijelu biljku pa još porežem vrhove velike od glavne stabljike i okrenem ih naravno
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Gubiš samo na vremenu tako ,samo ti njih po guidu na ovom sajtu suši , curing nakon toga i bit će baš ono što zaprvo je trebala biti

:)
 
24.08.2010
14
0
0
44
E drugari. Taman sam počeo da se radujem i noćas dune oluja i polomi mi 3 grane. Otvoreni prelomi te sam ih odsekao. Ima dosta trave ali 50% toga nije zrelo. Ostavio sam onu jednu granu ako se povrati da dovrsi.

Kakva tužna slika. Treso sam se pola sata. Tolike dane je drndam i gledam i sad na kraju ovo da me sjebe.