dehidracija-osusenost koze na obrazima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ja bio doper, ili purple-haze? Nisam bio doper, ali jesam probao 2 puta...
A ovo sa mamom se salim. Mada jeste procitala onaj topic sa onom curom sto je padala u nesvjest i pitala me da li to moze. :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
purple-haze
ma nisam vidio da si odgovorio na pitanje.
Chmakina mama slušaj-TRAVA JE SUPER
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ne degehidriras nego kad pusis travu njezin dim je puno vruclji nego dim cigarete zato ti nestane sline, ali to ti nije dehidracija, to sam ti suha usta, sto vise gutas slinu to ti vise usta se suse probaj negutat slinu i vjeruj mi nestat ce ti suhoca ta...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Za one koji ne znaju, u Hrvatskoj se za pljuvacku kaze slina. :D
Prije nekoliko godina kada smo bili u Trogiru, cura i ja, pusili smo sa nekim ljudima i jedan od njih je rekao "e stavi slinu na to!", totalno smo se slogirali. Slina je kod nas onaj sekret iz nosa. :D
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
U Hrvatskoj, a u Crnoj Gori i Srbiji, ne znam za BIH, slina je sekret iz nosa, a pljuvacka ono sto vi nazivate slina.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
purple-haze je napisao(la):
slusaj slone 0r,za svaku napusenost moras popit 2 litre tekucine,inace susis...pusim vec pun ***** i svi koji puse koje znam,znaju da vutra susi..ono,usta su ti suha,a ne susi,di ti je logika,isti ***** kao da si u pustinji i osjecas žeđ i osusenost usta,to ti sezove dehidracija.i to je jedina losa strana kod vutre

etoga opet... daj molim te procitaj moj prethodni post.. Ljudi, nemojte tjerati po svojem a i sam ste svjwesni da pricate gluposti. Mislim, stvarno ne vidim svrhu u tome.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Chmaka je napisao(la):
Jedina losa stvar, mama, kod trave je sto mogu da te uhapse.
vaistinu govoriš
i gospođo mama od chmake
budite sigurni da chmaka priča istinu
naleti ovi čobanikus debilitus virus pa muti omaladinu

crass dobre ti *rime*
samo obriši sline
i rima se rima
a ne zarima
onda se ne rima
već postaje slina
iz rintintina
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
I kako kazete kad vidite neku dobru ribu? Cure mi pljuvačke? :))

EDIT: da ne ispadne da sam offtopic
LOL @ purple-haze i njegova teorija o susenju obraza
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
probaj pojesti vutru u jelu,i isto ce ti biti suha usta,nije stvar u dimu,ocito se ne kuzis
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
purple-haze je napisao(la):
probaj pojesti vutru u jelu,i isto ce ti biti suha usta,nije stvar u dimu,ocito se ne kuzis

aaahahahahahaa. Eto, mislim da bi ti trebao napisati knjigu neku.. Weed for dummies or smth.

Guide us all, o, mighty one!! We shall bow to you!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
purple-haze je napisao(la):
probaj pojesti vutru u jelu,i isto ce ti biti suha usta,nije stvar u dimu,ocito se ne kuzis

1.Ja sam jeo i nisu mi usta bila suha,možda malo ali skroz malo.
2.Kakvu travu pušiš?Tj. koja ti je kolicina potrebna da se napušiš pravo?
3.Odgovori mi šta ti znaci da si bio doper?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
purple-haze je napisao(la):
daj glup si,vidim da nikad nisi jeo marihuanu

ne samo zbog ovog posta, al ja glasujem za to da dobijes bananu i bok. Naporan si sa svojim postovima, iznosis nebuloze a jos povrh svega mislis da si pokupio svu pamet svijeta. A i nebi se cudio da sam ja jeo marihuanu dok ti jos nisi bio ni srednja skola.. Tako da.. Radije suti. Pogledaj malo ostale postove.. Tu nema vrijedjanja i takvog bahatog ponasanja. Zao mi je sto si tako krivo zabrijao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.