Dinafem Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

roki123

Aktivan Član
11.07.2013
165
1.812
143
Negdje Ispod 50 paralele
Dinafem klijavost do sada 12/12.
4 razlicite sorte.

Moguce da je bilo pre hladno i nisu krenule dalje. Za klijanje trebas temperaturu i vlagu a za nastavak to isto + medij u kojem ce rast.
Tako je dosta vlage

Tnx Joke, ovaj odg sam cekao... Probat cu u proljece opet od njih uzeti, pa za out. Zelim taj Critical 2.0. Rekao frend da je ubica medju strainovima po svemu, tako da ga zelim isprobat.
Okusic cemo
 
Poslednja izmena od urednika:

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
meni se dogodilo sa ogk od dinafema da je proklijala i stavio sam je u zemlju i nije dugo izlazila 5 dana ,onda sam je malo otkopao do sjemena i prskao lagano prskalicom da izviri i kad je izvirila kirurški sam otvorio sjemenku i skinuo je i sad pici normalno :)
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
meni se dogodilo sa ogk od dinafema da je proklijala i stavio sam je u zemlju i nije dugo izlazila 5 dana ,onda sam je malo otkopao do sjemena i prskao lagano prskalicom da izviri i kad je izvirila kirurški sam otvorio sjemenku i skinuo je i sad pici normalno :)
tako su i meni izašle i stale...i stajale.....15 dana.... moje mišljenje je da se nešto desilo sa sjemenjem u toj seriji... par ljudi koj su kupili na istome mjestu, u razmaku od par mjeseci, reklo mi je da im se desilo isto što i meni, drugima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ja sam kupovao Dinafem prošle godine i prije 2 mjeseca. Prvi put Critical + 2.0, a sad nedavno Critical Jack. Klijavost 10/10 i to bi mi proklijalo u roku od 20ak sati, nikakvih problema uopće.

Kolega također uzeo onaj collector pack od Dinafema za 55€, prošle god za out i isto sve 5.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Od 4 pakiranja ti ništa nije uspjelo?

Nazalost nije. Kupio sam:
2 x 5 Crit.Jack
1 x 3 Ind.Plant
Poklon OGK

Trojci sam dao 2 CJ, 1 IP i 1 OGK... Naravno da i njima nije proklijalo... Neznam, nisam jos vidio da se menke tako ponasaju. Sukladno s njima su klijale RQS i SensiSeeds, te su pobrane pred mjesec dana :)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Svašta. Prvi put čujem da se to nekom dogodilo s dinafemovim sjemenkama. Meni su oni broj jedan već neko vrijeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.