Djubrenje.Pomoc!!! :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.05.2015
4
1
3
70
Ljudi treba mi mala pomoc.Nabavio sam ovo,ali mu ne znam tacnu primenu i da li bi mogao da ga koristim na mojim biljcicama, u kojoj dozi i na koji nacin.Hvala puno svima unapred!!!!!!!


11358640_1011430172201892_1955836469_n.jpg
Hakaphos®naranja 15-5-30 (+1.3MgO+3.7S+M.E.).
Visoko koncentrovano, vodorastvorljivo NPK đubrivo u obliku soli, sa dodatkom magnezijuma, sumpora i mikroelemenata.

Sastav:
15 % azot (N),
10.2 % azota u obliku nitrata (NO3)
4.8 % azota u amonijačnom obliku (NH4)
5 % P2O5 sav rastvorljiv u vodi
30 % K2O sav rastvorljiv u vodi
1.3 % MgO
3.7 % S

Sadržaj mikroelemenata:
0,011% B
0,019 % Cu*
0,05 % Fe*
0,05 % Mn*
0,001 % Mo
0,019 % Zn*

*Svi metalni mikroelementi su u obliku helata EDTA

Izgled:
Kristali narandžaste boje.

Veličina čestica
0.1 – 1.0 mm ( > 90 %)

Nasipna gustina
1.100 g/l
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja ne volim ta na razmucivanje, a koja doza mora pisati na uputstvu. po sastavu moze za vege fazu. tema ide na jard jer nije trebala ni da se otvara, mogao si to pitati u temi koja gnojiva koristite il nekoj slicnoj
 

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Oo ljudi pa sve sto me interesuje upisujem a ono mi iznaci po deset tema ma istu stvar. Trazijo sam klijanje bilo je 8 tema o istome ,trazim sada odgovore za djubrenje i ne znam hde da postavimm pitanje jer taj odgovor nema sto meni treba. Mene interesuje dali treba skunk #1 djubriti u bilo kojoj fazi ili ne .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
A po čemu je skunk#1 poseban da nebi trebalo? Pa bar jedan dnevnik pročitaj, neće ti oči ispast.
 

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Da su teme malo urednije mozda bih mogao i da nadjem nesto . A ne da ukucam klijanje a izadje brdo klijanja od raznoraznih koji su otvorili temu i postavili po pitanje i gotovo. Dok sve te teme pootvaram i procitam trebace mi najmanje 7 dana. Postoji jedno klijanje,jedno cvetanje,jedna berba. Kud milioni tema ?bez veze vise citam nego sto pronadjem odgovor
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Postoji jedno klijanje,jedno cvetanje,jedna berba. Kud milioni tema
otud sto se mnogi poput tebe ne pridrzavaju pravilnika i postavljaju pitanja gde stignu i mimo postojecih tema. ako mislis da je tek tako lako srediti materijal koji se pisao vise od 10 godina na ovom forumu grdno se varas. zasto ovo nisi pitao u temi koja je aktivna i nije na yardu kao ova. inace u pravilniku stoji i da se ne citira poruka ako odgovaras odmah nakon nje kao i da se ne pise post za postom nego da se koristi opcija Urediti post koja ti je na raspolaganju bar 15 minuta nakon objavljivanja istog. samo ovde na groblju si vec prekrsio dve tacke pravilnika i sad kad bih ti dao neku infrakciju bilo bi vidi nadr*kanog moderator, samo kaznjava umesto da sredjuje forum. tesko ti je da potrosis 7 dana na citanje da bi nesto naucio, sve bi odmah, sad i ovde samo za tebe da bude servirano i posebno objasnjeno bas za tu sortu koju ti planiras. ne mislis li da malo mnogo trazis. a uz sve to trazis odgovor na pitanje da li skunk treba djubriti. nadji jedan dnevnik u kom biljka nije djubrena. nema ga. zar ti to vec nije dovoljan odgovor. evo tema o djubrivima da ne bi sledece pitanje bilo koja djubriva da koristim, posto u drugoj temi vidim da to nisi nabavio https://www.vutra.org/threads/koja-gnojiva-koristite.5200/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Srbija

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Čuj ovog da teme nisu uredne,apsolutno SVE potrebno za naučit ima u temama koje su pri vrhu svakog podforuma,sve bitne teme iz kojih se moze doc do SVIH informacija :)

Nevjerovatno kako većina novih članova misli da tu svi sluzimo kao njihov privatni servis.

Znanje se svugdje u svijetu PLAĆA LOVOM a ovde je sve FREE

Ja kad sam ulazio u prvi grow nisam maltretirao članove foruma pitanjima koji su odgovoreni 100 puta!!!

Ako te nešto zanima čitaj !!! Istražuj !!! Sve je besplatno !!! Malo poštovanja prema forumu također,ljudi se trude ovakav forum održavat na životu !!!
 

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Na mnogo potanja bih vam odgovorijo,ali nisam tu zbog toga nego da zapocnem svoj novi grow. Pitanje sam postavijo ovde jer je zadnja tema od klijanja koja je bila skorije aktivna. Nisam otvorijo novu zemu nego sam postavijo pitanje u vec postojecu. Najvise vremena provodim citajuci vas forum i ako mi negde zapne ja trazim temu u kojoj cu postaviti to pitanje. No nema veze . Necu da se raspravljam jer to ne vodi nicemu. Priznajem pobedili ste. Idem na citanje. Hvala svima na pomoci i prozivkama. Korisne su. Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
lepo za cuti :) nego kad koristis pretragu i dobijes vise rezultata, pogledaj gde je koja tema smestena pa pitanja postavi u aktivnim a ne na groblju. cisto savet, jer tad ne bi trebalo biti problema ;)
2015-12-30_133445.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Srbija

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Skunk 1# moras gnojit kao i svaku sortu...sve sta raste iz zemlje treba hranu,u zemlji ima za 30tak dana nakon toga treba hranit...30tak dana si na miru ako uzmes proverenu zemlju,imas temu "ZEMLJA" u podforumu o unutrasnjem uzgoju.

sretno
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Srbijanac, jesi li nepismen il samo zezaš nas :) Sjemenku proklijavaš, znaš već kako, to smo apsolvirali ;) Sledeći važan korak u postupku uzgoja marihuane je odabir ZEMLJE ! Žuta Florabela je lako dostupna, ima je usvakom šopu, a i cijenom je bliska prosječnom srbijancu :) Poslije mjesec dana života biljke, vrijeme je za gnojidbu. Odlična ti je, i ponovo sasvim pristupačna PLANTELA, zelena za fazu vegetacije, crvena za cvetanje. Šta još nije jasno ?? :)

EDIT može može, al ja i srbijanac se znamo... već smo ćaskali, pa smo frends :) i ja to po slobodi
 
Poslednja izmena:

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
A sto bih bijo nepismen? Ako razumes to sto pisem ,znnaci da je uredu. I ti pises jekavski pa tr nista ne pitam. Ja mislim da sam hore naveo da mi nike u interesu da se raspravljam. Klijanje je jasno naravno. Ali nije sve u klijanju ima i djubrenje itd. Pusti kraju sve
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Snizi ton mladiću... vidiš da si dobio pomoć, šta oćeš još ??? Da čitamo umjesto tebe, i to u temi "kako se gnoji skunk 1" :) lol Uči, uči i samo uči
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Srbija

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Opušteniji ton i bez prozivanja ili nagađanja odakle je tko,zamolit ćemo lijepo svi u glas sada :D

Mada između redova čitajući,Paranoja Man nije ništa pogriješio ako ti malo tepa ;)
Da se zoveš kojim slučajem Mađarska,ne bih ti sigurno rekao srbijanac :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.