Dodavanje minerala u Feniksove suze - pravljenje eliksira!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.12.2010
0
0
0
38
Pozdrav,
čitam već dugo o nacinu pripreme Ulja od drage nam biljke za ljekovite svrhe i želio bi s vama podjeliti nešto što sam kroz svoje dugogodišnje istraživanje o ljekovitim biljkama i alkemiji naucio!
To je da sve alkemicarske knjige, iako ih ima veoma malo, u svojoj maloj cirkulaciji koja se posvetila samo bilju govore o postupku pripremanja ljekovitih ulja tako da se nakon što smo iz biljke izdvojili esenciju nekim otapalom biljku treba spaliti, što necda cijela biljka postane samo sivi prah što možete postići dodatnim kuhanjem u loncu na vatri ili kako god uspijete, taj prah treba dodati ulju jer se tada povecava njegova vibracijska vrijednost jer smo dodali i minerale iz same biljke koji drasticno povecavaju vibracije samog ulja i s tim povecavaju samu ljekovitost ulja. U alkemiji se tada takvo ulje naziva eliksir!
Povecavanje vibracije je od iznimne važnosti i mislim da cu svoje prvo ulje raditi na ovaj nacin!

Što vi mislite o ovom dodatku na proces pripreme ulja?
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Imam jedno pitanje a šta se desi da bilku kroz posušiš i zdrobiš je u prah kako je onda dal bi došlo do vibracij
Hvala na odgovoru
 
21.12.2010
0
0
0
38
Možda malo, ali da bi se dobio element koji trebamo potrebno je iz biljke ukloniti sve nepotrebne i strane materijale, a to se vrši samo kalcinacijom!
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
i bam u smece, mozda ima cega u tome, ali je kontraverzno laicima
javi ako budes probao
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
dzajic4 je napisao(la):
Možda malo, ali da bi se dobio element koji trebamo potrebno je iz biljke ukloniti sve nepotrebne i strane materijale, a to se vrši samo kalcinacijom!
malo si me zbunio
koja stvar je nepotrebna i koj su strani materiali kad zaljevaš samo sa vodom i koprivom molim te za malo više detajla oko toga jer ono od biljke šta ti zapališ bi se moglo i posušiti neznam pitam
Natura na pomoč kako to ide
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
hehe, mislim da se radi o elementalu biljke, ne njenim mineralima, znaci o njenoj dusi, energiji, njenom duhu (a mozda autor misli i na minerale koji ostanu u uglju?)
moja baba koristi pepele nekih biljki i koliko znam njime je lecila dosta koznih bolesti po selu, cak mi je ovog leta poslala pepeo neke trave - za koju mi nije umela objasni koja je, a navodno leci drasticno opadanje kose
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ahahaha, nemam, nego me redovno snabdeva svojim vesticarijama, ponekad i ja nju svojim
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
natura je napisao(la):
hehe, mislim da se radi o elementalu biljke, ne njenim mineralima, znaci o njenoj dusi, energiji, njenom duhu (a mozda autor misli i na minerale koji ostanu u uglju?)
moja baba koristi pepele nekih biljki i koliko znam njime je lecila dosta koznih bolesti po selu, cak mi je ovog leta poslala pepeo neke trave - za koju mi nije umela objasni koja je, a navodno leci drasticno opadanje kose

Natura hvala za objašnjenje

Jesi ti možda pri kosi kao Jamajca Man sa greškom u boji hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.