Domaći Hip-Hop/Rap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
nemoj tako...tram 11 su pojam na cijelom balkanu,a prtiju jedino bitovi valjaju,tekst je besmislen...poanta hip hopa je poruka u tekstu a ne kenjat kaj se rimuje
covjek bi pomislio da isto razmisljamo kad smo iz istog grada :eyebrows:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
derataur je napisao(la):
nemoj tako...tram 11 su pojam na cijelom balkanu,a prtiju jedino bitovi valjaju,tekst je besmislen...poanta hip hopa je poruka u tekstu a ne kenjat kaj se rimuje
covjek bi pomislio da isto razmisljamo kad smo iz istog grada :eyebrows:
Ma joj brate.. zato rep niciji i ne prolazi.. Shvati da su oni prvi kretali i da su imali o cemu pisat,a pogle sad?
de su sad?
ovaj novi album od generala po meni je takvo sranje.. A ja sam dugo u tome znam kako se sve odvija,da ga phat pillie ne tera i ne promovira bio bi karina,odnosno i sad je jako oslabio sto se tice albuma.. pricalo se ni punih mj dana o "velikanu..
Ne da mi se kenjat.. ja ne patim na sranja i neda mi se citav zivot slusat jebena sranja kako nam je svima tesko i sranje,brate..
ovo je chill da isus bi chilllo na ovo,tako da opusteno bratee :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
govorrimo o tram 11 a ne o njihovim solo karijerama,pogotvo ovaj novi album od vua nema veze sa starim hip hopom...
renman je prvi kretao pisat na hr a tram 11 kojih 5 godina poslije,ako vec spominjes ko je prvi kretao...i gluposti su da se nema o cemu pisat,naravno da ima samo treba imat ideje a ne da pjesma ide "100 jointa hocu ja,necu jedan necu dva..."
naravno o ukusima se ne raspravlja al nemres mi rec jebes tram 11 i onda stavis stvar od prtija,nigdje zdrave pameti
peace
 
18.03.2012
18
3
0
31
Opet ne možeš uspoređivati Prtija i Tram 11, to su potpuno dva različita stila.
Nisam ja je napisao(la):
ovaj novi album od generala po meni je takvo sranje.. A ja sam dugo u tome znam kako se sve odvija,da ga phat pillie ne tera i ne promovira bio bi karina,odnosno i sad je jako oslabio sto se tice albuma
A što se tiče novoga albuma od Generala, on se tu dotakao različitih tema, koje su jbg. realne. To je opet njegov stil, mislim da bi general kada bih htio mogao raditi pjesme poput prtija, čak i bolje, ali jbg kada nije to njegov stil.
Inače vrlo odličan spot od Prtiija :D
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
ma general je napravio takav album - tematski i produskcijski i bez dlake na jeziku. nema mu konkurencije u hrvatskoj - možemo pričati o ukusima, ali nemože niko reći da album ne valja. pozdrav :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
evo mog favorita sto se tice novijih stvari [video=youtube;lPHXyq3oYik]http://www.youtube.com/watch?v=lPHXyq3oYik[/video]
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
ajde je napisao(la):
ma general je napravio takav album - tematski i produskcijski i bez dlake na jeziku. nema mu konkurencije u hrvatskoj - možemo pričati o ukusima, ali nemože niko reći da album ne valja. pozdrav :)
Evo reci cu ti, ne valja. lol. Budimo realni, rep scena je odavno zasićena tom klišej tematikom kako nam je loše. Preslušao sam album i jedva bi mu dao 5/10. Zašto ? Ovako, nimalo originalnosti, inovacija, ničeg, 20ak pjesama koje se svode na kukanje kako nam je loše, kako masoni i iluminati vladaju svijetom, i onda opet kako nam je loše. Bez uvrede svakom ali zadnjih 15 godina vecina repera živi na račun toga i radi samo takav tip pjesama. Rimovanje. Ako smatraš da rima bolje volje je nešto kvalitetno, onda imamo dijametralno suprotna stajališta, jer u vrijeme kad rima varira od multija i sl, takav rad ne zaslužuje biti spomenut. Možda ispadam kao neki hejter ali nisam, naime, samo sam objektivan. Cijeli opus dotičnog je monoton i dosadan. Dovoljno je jedan album te tematike, bezveze je konstantno na isti recept raditi jedne te iste pjesme, naprosto nema smisla. Više bi volija da napravi album koji možeš odvrnuti u autu dok chillaš gradom.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Ma taj album od woo-a sam na silu presluša, nije to to više.Sluša netko bendicoda ? po meni jedan od najboljih hrvatskih mc-a.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
[video=youtube;t6aFnXUPOiw]http://www.youtube.com/watch?v=t6aFnXUPOiw&feature=related[/video]