Snowboard / Ski Addicts

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Ne skijam ni bordam ali sam ljubitelj ekstremnih sportova i jedva čekam stati na snowboard,volim pogledat dobri snowboard video jer se kao i kod surfanja i srodnih sportova sve svodi na putovanje,dobru ekipu,lijep krajolik,puno pozitivne energije i šta je najbitnije slobode. :)
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Eo jednog trejlera za snbd.
Resonance Trailer 2012 - YouTube

Ma board je do jaja, probao sam brdo sportova, zadrzao se na streljastvu, rukometu, aggressive roshkama, ali je snowbaroding snowbaroding. Dubok pow, nema lepsheg osecaja! Vec sam krenuo da planiram zimovanja za ovu godinu, Pamporovo u Bugarskoj mi ne gine... Kopaonik sam naucio maximalno, tako da mi postaje malo monoton, ali ima on svoje lepote...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Za Shapku kazu da ima jako dobar pow, bio sam ove godine na Mavrovo u Mk, mali ski centar, ne urbanizovan, ali dobar po meni...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
zna možda netko neku financijski prihvatljivu opciju za školu snowboarda i najam opreme,tia bi ove zime probat ? možda tipa nekog kampa il neš tako... ili ako netko ide pa podjela troškova i to,anything?
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Kontam da ce ti skoro svaki instruktor uzeti dosta para. ja ucio sam, naravno pored ortaka, mislim da bi ti tako bilo najbolje da ne pucas kesh dzaba... Opremu iznajmi prvi put, ali odmah posle toga gledaj da kupujes jednu po jednu stvar, posto nije da nije skup sport....

Yu-GO First Trailer on Vimeo
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ima san priliku voziti(skejtati) sa Anom Rumihom,ženska je kraljica,a i pokupila je internacionalne sponzore,ubijala je podjednako dobro na skejtu kolko i na bordu.
ovo mi je zapelo za oko,mislin se da zovem pa pitam lipo.

Nau
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Prosle zime uzeo bord i prvi put stao na bord i vozio 20 metra i bum na glavu :D Al' ako bogda, dok skupim novce (nadam se da cu ih skupit) uzimam meke vezove i buce i iiiidemo :D
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Jedna rec za vezove BURTON CARTEL ! :) Sve u svemu stvar ukusa... Eh da znas kakve sam ja padove imaooo, ufff :D Bloody: ) Ali za 3dana voznje, ples... Da ne pricam posle 3sezone : )
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ma Burton je vrh, ali da mi je nesto za manje pare, polovno, cisto dok malo ne uletim u stos, pa kasnije ici na profi :D A pogledah sad te Cartel, znacii perverzijaaaa


Jedina mana (ili mozda cak i prednost u neku ruku) je sto iman onaj bord za duboki snijeg....A to mozda i nije bas pametno za pocetnika :D