Domaći Hip-Hop/Rap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vjerovatno sam ja jači od te dvojice klipana. Pravi reperi moraju rasturati freestyle, oni su bože sačuvaj :fuck:. Da ne repaju na šprdanciju vjerovatno nitko nebi ni čuo za njih.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Vjerovatno sam ja jači od te dvojice klipana. Pravi reperi moraju rasturati freestyle, oni su bože sačuvaj :fuck:. Da ne repaju na šprdanciju vjerovatno nitko nebi ni čuo za njih.


Lololololo..
Da je baba musko zvala bi se dusko.. Sad si ko oni cobani za koje je rap brzo pricanje u rimama.. Ono sto rade oni ,kisa metaka prti bee gee i bad copy je je 300x teze od vaseg copy paste usa rapa.. Jos ces mi reci da je Moskri bio qurac od mc-ja jel da?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Aj pogledaj freestyle od žuvija i od kreše, imaš par videa. Baci oko na komentare. Neda mi se raspravljat, kritika i publika je rekla svoje.
Ne citiraj post ako odgovaraš odmah ispod njega, do sada si to već trebao naučiti!
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
nemoj tako...tram 11 su pojam na cijelom balkanu,a prtiju jedino bitovi valjaju,tekst je besmislen...poanta hip hopa je poruka u tekstu a ne kenjat kaj se rimuje
covjek bi pomislio da isto razmisljamo kad smo iz istog grada :eyebrows:


kolko gluposti mos napisat u jednoj objavi.. To je ko da kazes da je samo drama jedini pravi filmski zanr,a sve drugo je besmislica. I ja cvrstvo vjerujem da ne kuze ptri i BC svi oni koni nisu bili na ulici,jer ja a i mnogi drugi se mozemo povezat i nac u njihovim pjesmama. A ako mislite da je lako raditgangsta i trap rap izvolite gospodo,od ovih vasi dubokoumnoh pjesnika i njihovog bezveznog rimovanja mogu jedino zaspat.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Aj pogledaj freestyle od žuvija i od kreše, imaš par videa. Baci oko na komentare. Neda mi se raspravljat, kritika i publika je rekla svoje.
Ne citiraj post ako odgovaraš odmah ispod njega, do sada si to već trebao naučiti!

jel ovdje rjec o dobrim frestylerima il mcima??? Boli me k... za komentare,ja znam da njihov cd vrtim i da na njemu ima 4-5 odlicnih stvari.. Da se vodim cobanima sluso bi drakea, rick rossa i co..
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Ono sto rade oni ,kisa metaka prti bee gee i bad copy je je 300x teze od vaseg copy paste usa rapa..
I ja cvrstvo vjerujem da ne kuze ptri i BC svi oni koni nisu bili na ulici,jer ja a i mnogi drugi se mozemo povezat i nac u njihovim pjesmama. A ako mislite da je lako raditgangsta i trap rap izvolite gospodo,od ovih vasi dubokoumnoh pjesnika i njihovog bezveznog rimovanja mogu jedino zaspat.

Ja vjerujem i iskreno se nadam da si se salio kad si ovo napiso pogotovo za kisu metaka i za ovu dvojicu sto si klip staviio, a pogotovo za ovaj drugi quote ISKRENO se nadam da si se salio...

inace kad si ovo napisao
To plakanje za hip hop 00ih je ko kad ovi placipickare o azri i novom valu,eto to vam je najbolja usporedba...

mislio sam ti odgovoriti da ides slusat kisu metaka i da ne pricas stvari o kojima ocito nemas pojma, al' nisam htio jer nisam covjek koji voli ulazit u rasprave i stvarat neke tenzije gdje ih nema, al' stvarno na ovo zadnje ti ne mogu presutit i moram ti reci "nemoj da pricas stvari o kojima nemas pojma" OCITO

i kao sto sam vec rekao ne mislim ulazit u rasprave i svadje tako da ovde pocinje i zavrsava moja prica i za kraj evo nesto za domaci zadatak samo nemoj zaspat PEACE

 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ne vidim da je no joke spominjao amere, a i dobro je rekao covjek za ovu dvojicu :) smijesni su..


Pa i meni je smjesno pola onih cobana navedenih u 2011 godini i ?

@Zblonzinjo JA nemam pojma?? :clap:: :clap::
Tooolko nemam pojma da sam piso za prvi hrvatski hip hop sajt, toolko nemam pojma da sam u zahvali na prvom elementalovom cdu (u to vrijeme sam se natipkavo s remi) tooolko0 nemam pojma da sam odrasto, ODRASTO a ne otkrio 2005 na BlekOutu i Cjelom Hrvatskom hip hopu... I ajd mi mooolim vas napisite sta slusate od USA rapa vi koji se+ete po Kresi i Zuviju, samo da znam dal da trosim tipkovnicu i dalje za vas.. Vjerovatno si i Khana negdje vrtitte doma jer je on taaakooo jebb dobar mc...

I na ovo kaj ima lima ti ja mogu naljepit STanje uma od TBFa.. Ili Sound Of police KRS ONE
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Ljudi ova rasprava je totalno besmislena, necemo tako pricati, nismo mi takvi ljudi. Kratak je zivot da bi se oko ovog sporili, sve je to stvar trenutka i osjecaja.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
to je zato jer je No Joke mali provokator! :p
Lako se da skužit šta je kvalitetan rap, a šta pizd*rija.. kiša metaka i ta ekipica, po meni blago rečeno, nula.
i stavljati u isti rang TBF i kišu je besmislica, a pogotovo prti.. kiša metaka u rang mimi mercedez, dječaka i bitcharki.. a prti na tronu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and đokson

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
to je zato jer je No Joke mali provokator! :p.

Haha, ali mali provokator, još je to dobro ;) , ma nije istina, za mene uvjek govore da sam preiskren i predirektan. Neki kažu da je to mana a neki da je to vrlina :D.
TBF nebi uopće svrstao u Hip Hop. Bio sam više puta na njihovim koncertima i ekipa odlično svira, svaki put bude super svirka i odličan štimung. Pogotovo mi se sviđa gitara i bubnjevi kod njih, likovi stvarno rasturaju. U hip hopu se koriste beatovi a ne instrumenti. TBF je drugi svijet, kvalitetna glazba koja ostaje, a sve ostalo i ovi novopečeni reperčići bilo pa prošlo.