Drugi grow (2 devojcice)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2014
44
183
33
posle 20ak dana neki update
kisa padala celu noc i ceo dan, jos uvek pada, biljke su bukvalno legle.
problem kod manje, "polomio" sam jednu veliku granu u pokusaju da je uspravim i otresem od kise
dsc_0369a.jpg

velika isto kao i mala, potpuno lezi
dsc_0358a.jpg

a cvetovi cini mi se dobro napreduju

dsc_0362a.jpg dsc_0367a.jpg


planiram kad prestane kisa da ih uspravim i vezem, oblepim trakom da se ne lome grane
nadam se vec sutra da cu to da zavrsim pa da ubacim jos koju sliku
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
hitno kolac uz biljku i privezat, ucvrstit sve dobro a za puknuto mjesto se posluzi izolir trakom, nadam se da ce izdrzati do sutra, to si trebao jos prije napraviti steta da se sad nesto dogodi tako lijepim biljkama jos malo im je ostalo do kraja :)
 
30.07.2014
44
183
33
nocas bilo oko 5 stepeni, otiso opet do sajta da proverim sta se desava posle vezivanja i hladne noci, naisao na budj
na jednoj od najmanjih grana dole nisko, ne mnogo, ali pojavila se.
pregledao sam i jednu i drugu i nisam nasao vise nigde, sad je pitanje, da li da ostavim da vidim bice li je jos, ili da poprskam sodom ?
dsc_0426a.jpg
dsc_0428a.jpg

ostatak grancice sam ostavio do sutra, za probu :D

a razmisljam i da skinem ove najvise grane ranije, a ove ostale da pustim da zavrse cvetanje, jer ocigledno kasne poprilicno.. znam da je stres za biljku, ali ne bi da ostavim ove da se slucajno ubudjaju. bolje njih da poskidam a ostale da cekam, pa sta bude ?
dosta narandzastih pistila na glavnim hedovima
dsc_0409a.jpg


ps. nije da mi se zuri, ali vise bi high nego stoned efekat, pa ono, ne znam..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ta budj mi deluje suva?
imao i ja na tri mesta, prvi put pre nedelju dana i isprskao switch a juce posle silnih kisa i hladnoce nasao na jos dva, skinuo to i ponovo svicovao.
e da, ovo kod mene je pri vrhu, gde su bile bube i gusenice.
 
30.07.2014
44
183
33
ono kod mene jedino, isao danas da proverim nista nisam nasao.
a bila je nisko, kad je bila savijena verovatno. provericu sutra naravno, ali se nadam da nece biti promena.
 
30.07.2014
44
183
33
evo mene jos jednom da se javim. proslo je dosta, al ne ide da ostane ovako tema.

obe biljoze otisle pod noz, zive i zdrave, ono malo budji sto se pojavilo nije je vise bilo.
mozda joj je falilo jos koji dan, nedelja, ali zbog vremena nije mogla dalje :D

dsc_0457aa.jpg

nema stonda, naravno, ako se bas bas ne pretera, ali su inace klasicne sative.
fin miris, jak ukus, ali ciste travice, ne onog govna sa ulice :D
aaas.jpg
DSC_0572.JPG DSC_0574.JPG