Drugi uzgoj-Cfl-nadam se biće bolje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako te zbunilo ono verovatno nisu na pola puta, napisao si "pokazala prve znakove cvjetanja negdje oko nove godine", to pre treceg meseca ne skidas, znaci nisi na pola puta, presao si trecinu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bosnafaria

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Imao sam malo problema sa temperaturom, pa je sve sporije malo.

Ako skinem npr. 1.3. to će biti skoro 5 mjeseci za grow.

I neka, samo da izguram do kraja. Pošto sam njubara, prezadovoljan sam već unaprijed :)

Još jednom hvala i oprosti!
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Mali update...

Sve ide ok za sada, osim što se žena buni da joj "smrdi". Hehehehe, ko joj je kriv kad ne konzumira :)

Inače, imam opet pitanjce.
Pošto sam od Powera dobio tajming da mi treba još nekakvih sada već 20-ak dana, zanima me da li trebam lagano skidati ovo veliko lišće sa dna, ili da pustim sve tako kako jeste do kraja?

Isto tako, ima li negdje FAQ o samom branju, kako potrimati, sortirati i ostalo?

Do sljedećeg puta, par fotkica za pogledati...

 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Vjeruj da ne znam jeli sjemenka ili ne. Na par topova sa strane imaju nekakve izrasline za koje sam prvo mislio da su sjemenke, ali kad sam ih pritisnuo, bilo je nešto žuto unutra, kao latice nekog mini cvijeta.

Isto tako, iz većine ovih izraslina ima po 1-2 pipka smeđa, pa sve kontam da je ovo nekakav pup, koji će procvati. A možda i griješim, jebga, ovo je prvi put da je procvjetalo.

Prvi grow mi je bio muškić, pa nisam ni došao do ove faze.

Boogie mi je dao prognozu da ću moći pobrati krajem ovog mjeseca, ali uslikam ja to opet za vikend, da se opet pogleda.

Stay tuned :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Sem je napisao(la):
to pre treceg meseca ne skidas...
nemoj izvrtati moje reci, nisam rekao krajem ovog meseca nego da pre treceg sigurno ne skidas, sto znaci pogledas stanje kad krene treci mesec pa doneses odluku

kad sam ih pritisnuo, bilo je nešto žuto unutra,
onda je moguce hermi, to zuto je verovatno polen u muskom cvetu, ajd taj vrh snimi najbolje sto mozes

33w8apw.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
poskidaj koliko mozes, ako vec negde ispada polen sacuvaj za neko oporasivanje trebalo bi da dobijes feminizirano seme, sta je tu je, na svu srecu nisi na pola cvetanja, izguraj jos 10ak dana
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Update...

Nakon skidanja sjemenki, primijetio sam da je sve stalo sa rastom. Skidao sam 2-3 puta, ali jednostavno ima ih dosta već.
Najgore što se vrhovi više ne šire, nego stagniraju. Čak, su 2 na samim vrhovima kao zapaljena, iako vrhovi ne diraju ni pleksi koji je između sijalica i biljke. Ne znam šta da radim. Pogledajte, pa savjetujte ako možete.

Thanks...

 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ako si siguran da nije spaljeno.treca slika,budj ili botrytis,moras brzo da uklonis taj zarazeni deo i ne pipaj ostale zdrave hedove nikako jer se cudo brzo siri.velika vlaga i nesto hladnija nocna temp pogoduje njegovom razvijanju.najcesce napada u zadnje 2 nedelje cvetanja.mozes da pogledas malo detaljnije na googlu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Šta vi mislite mogu li ja ovo polako spremat za harvest, pošto mi sad samo fali da mi ubuđa na kraju balade.
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Vlaga je kad je upaljena rasvjeta 65%.

Pogledat ću još večeras kakvo je stanje. Ajoj šta me snađe u večeri ranoj :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.