Drugi uzgoj-Cfl-nadam se biće bolje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Uh,ako je sa upaljenom 65% mogu misliti kad je ugaseno kakvo je stanje,80tak%.
Steta sto nisi malo bolje pratio vlagu i nebi sigurno doslo do ovoga,bas steta inace biljke fine izgledaju!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aleksandar92

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Inače, vlaga je izmjerena 20-ak minuta nakon paljenja rasvjete, kontam da bi to trebalo još malo spasti.

Ali svako zlo za neko dobro, u sljedećem uzgoju moram i na to paziti :)

Da li da je sada ostavim 2 dana u mraku totalnom sa upaljenom ventilacijom, kao što neki predlažu, ili da cepam kako mi je volja?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Mozes cepat a i nemoras,tih 2 dana mraka bi ih trebalo malo stresirat da pojaca THC u malom omjeru,a isto tako si mogo i uv lampu koristit tokom growa pa bar malo pojacat kvantitet THCEa.Ja nisam nikad drzo 2 dana u mraku prije cepanja tako da ne moras ni ti,ali ako si voljan cekat tih 2 dana mraka a makar neki bonus da dobijes sa trihomima drzi ih onda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bosnafaria

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Pocepao sam i stavio na sušenje. Pošto je ovo prvi put da sam došao do kraja uzgoja, nije sve urađeno po PS-u, ali biće bolje sljedeći put :)

Fotke su malo lošije kvalitete, šaljem isprike. Još smoke report, pa ovaj dnevnik njubare se može privesti lagano kraju...

Hvala svima na sugestijama, uputama i lijepim željama.

 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Roba deustirana. Naravno još je uvijek dosta vlažna, ali jednostavno bila je prigoda da se mora probati :)

Ne mogu uspoređivati sa nekakvim robama koje su probane dugogodišnjim konzumiranjem, jer nikada nisam znao tačno koja je vrsta. A ne znam ni koja je ovo :)

Miris dosta baca na citruse, bez velikih problema za grlo. Udara prilično polako, tj. tek za pola sata nakon konzumiranja je dosegla svoj peak. Nema mrtvila, nema varenja za kauč, i nema potrebe za brzim popravnim.

Odlična za dugonoćna druženja sa prijateljima na intimnijim mjestima, gdje se možeš dobro ismijati na miru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.