Dugotrajna uporaba Marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.03.2015
1
0
1
34
Zanima me dali coveku popusti imunitet ili kondicija nakon duzeg duvanja i jeli ima posljedica na zdravlje sama vutra u normalnim kolicinama konzumiranja .
Peace (novi sam pa izvinjavam se ako sam sisao sa teme)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.191
358
iz mog iskustva je nekako da imunitet ojača, a o kondiciji bi se dalo raspravljat :D, s moje strane gledišta, ali to je, mislim, individualno :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Pa vidis, puno clanova tu imaju dugacku karijeru s vutrom, ako malo procesljas po forumima, skuzit ces da nam se cesto zalomi pa pretjeramo, kao kada baustelci odvale dnevnicu u birtiji (sala :p)
Svi su zivi i zdravi, tako da ne ubija, u to mozes biti siguran :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vutra ne utječe na slabljenje imuniteta to je definitivno. Ali pušenje je štetno o čem god da se radilo. Pluća sama po sebi nisu naviknuta na dim nego zrak, ti ih puniš dimom, znači mora biti štetno i odraziti se na kondiciji jer dima ostavlja za sobom tanki sloj taloga na sporama pluća i samim time im smanjuje kapacitet, a smanjen kapacitet pluća se odražava na kondiciju. Što više godina konzumiraš to su ti pluća zamazanija i teži potok zraka.
Pušači cigareta ne primjete razliku jer su i ovak u k..cu po tom pitanju ako nisu aktivni sportaši, ali nepušači itekako gube pušenjem. To se odnosi na svaki oblik pušenja kao radnje same po sebi, bilo to vutra, duhan, aromatični duhan, bezkatranski duhan ili nešta treće.
Logično da uvjek postoje drugi načini konzumacije vutre osim pušenjem i na taj način nije nimalo štetna, dapače korisna je.
Ja se trudim što manje vutre unijeti dimom u sebe, ali opet kad od malena naučiš na motanje, paljenje i pušenje teško se otresti te ne samo navike, neg i narodnog občaja :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ma nije to samo zbog dima, meni je super i mlijeko i kolacici, ali dugo treba cekati da udari, a ja sam nestrpljiv, najvise volim kada zapalim bata i osjetim kako mi pamet curi kroz lijevo uho, i znam da cu u roku od dve minute biti nesposoban za sve :p
Ali to mi oznacava kraj dana, jos ako je dan bio produktivan, ma nema ljepse stvari :)
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
možeš ti zapaliti 2-3 dima i onda nastaviti sa kolačima, taman kako dim opusti kolači uhvate..

a možeš i u mikser ubaciti vutru pa se iglom u venu bost, trenutno djelovanje:D
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
I najjači otrovi na svijetu mogu biti lijek u pravilnoj dozi a isto tako i naj zdravije stvari mogu naštetiti organizmu ako se prekomjerno konzumiraju.
Dali ti zapalio,jeo kolačiće ili konzumirao ulje,ništa od toga nije dobro ako se pretjeruje.
Tako da je ova tema totalno bespotrebna,stvar je čiste logike :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.