E Drustvo

  • Začetnik teme San Pedro de Peyote
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.12.2005
2
0
0
Prvo pozdrav svima, ja sam administrator na speedy-u, i konaèno sam video ovaj thread jer mi je poslat link i odluèio da raskrinkam neodoumice ~) .
Prvo Vutragenjo je bio u pravu, tada u to vreme kada je postovao, moguce da link nije postojao jer smo menjali neke stvari u izgledu sajta, pa je footer greskom ispao iz igre. Taj link je brzo ubacen i u principu nije bio na sajtu citavih 20 ili 30 minuta. Neverovatna je cinjenica da se sve zakuvalo bas tada. Nikome od nas ne pada na pamet da taj link skloni jer smo licno alergicni na takve stvari i kao sto vidite po ostalim komponentama svuda stoji copyright od onoga ko je napravio. Jedino smo prevode odradili sami.
U moje ime Vutragenjo izvini sto si ispao sumnjiva pogleda ~) ali eto nasa greska. Ostali puno pozdrava i zelim vam sve najbolje.

:pivo

Goran
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ghogilee je napisao(la):
Nema na èemu, i daæu svoj skromni doprinos ovoj zanimljivoj zajednici tako sto cu staviti link ka njemu i opis. Baner ne znam da li smem ~) ...

Hvala ako, valjda cu i ja jednog dana napraviti stranicu za linkove. Toliko jednostavno a nikako da uradim. A opet svi external linovi su rupe po sajtu :) barem kad se pita PageRank algoritam :)
 

Slične teme