emisija 21.12.2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Citajuci forum procitam od jasne zlokic post gje navodi da bi trebalo na ovaj datum organizirati kaku dobru razbijacinu na radiju.

tako da cu ja 20.12.2012 u vecernjim satima (citaj oko 18:00 warm up) organizirati takvu jednu emisiju.

dernek ovisi o vama...ja sam samo booster :icon_lol:

Pozivam sve da ovdje pisu ideje i zelje za emisiju...

Pozivam one malo odvaznije da se prijave da budu gosti na radiju i da uvelicamo ovaj jedinstveni događaj o kojem pricamo zadnjih par mjeseci...

(tko zeli sudjelovati u emisiji uzivo mora imati skype i mikrofon!

ocekujem dobar odaziv...

Rusimo rekord od 105 slusatelja...ovaj put ih oramo imati barem 200...!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Di je zapelo???

Očito jasan nisan bija :) ...

Znači,


datuma 20.12.2012 u večernjim satima (čitaj oko 18:00) počinje warm up, a emisija ce trajati do onog trenutka dok sve nas ne zadesi ista sudbina, smak svijeta 21.12.2012 godine!

Dal postoji bolje mjesto za proslaviti taj divan trenutak nego se udobno smjestiti u topli dom, otvoriti si šampanjac za posebne prilike, vutra na stolu POZOR: zbog adrenalina koji ce nas šibati sve skupa preporuka doktora Etkera je da svoju vutru pospremite u rizle koje cete na kraju zarolati. Poanta je da se vrijeme ne gubi.

Kad to sve napravite sjednite sa svojim najblizima, maltretirajte susjede preko fejsa i ostalih p***i materini sa linkom na radio,
idemo da oborimo 200 slusatelja (genjo racunam na tebe ;))

Što ocekivati?

Osim samog iscekivanja smaka svijeta ocekivati mozete dobru zabavu, pijanog voditelja, pijane i naparene suvoditelje, dobru mjuzu i prostitutke ( barem ja ocu).

Dal mi je potrebna vaša pomoć? Naravno...broj tekućeg cete dobiti na PM. MAAAA Šalim seee.

Uglavnom vaša pomoć mi je potrebna. Od samog razvitka ideje kako osmisliti live program, kakvu mjuzu pustati (biti ce glazbene da vam se mozak do tad ne opterecuje tim pitanjem).

Ukoliko tko zeli biti sugovornik na radiju neka mi se javi na PM.

i jos jedna obavjest...da nebi propustili ovakav jedan događaj zamolite svoje širokogrudne poslodavce da u tom vremenskom razdoblju budete slobodni ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Tropico je napisao(la):
Di je zapelo???

idemo da oborimo 200 slusatelja

Osim samog iscekivanja smaka svijeta ocekivati mozete dobru zabavu, pijanog voditelja, pijane i naparene suvoditelje, dobru mjuzu i prostitutke ( barem ja ocu).

Dal mi je potrebna vaša pomoć? Naravno...broj tekućeg cete dobiti na PM. MAAAA Šalim seee.

Uglavnom vaša pomoć mi je potrebna. Od samog razvitka ideje kako osmisliti live program, kakvu mjuzu pustati (biti ce glazbene da vam se mozak do tad ne opterecuje tim pitanjem).

Stvarno sam razmišljao kako bi se mogla osmisliti emisija. Čak sam, kad imam slobodnog vremena naravno, zapisivao neke svoje ideje, pravio koncept, trazio po netu pesme koje govore o smaku sveta, našao nekih 30-ak, viceve o smaku sveta, grupe koje čekaju smak sveta ... Pravio neki red, mrsio muda bezveze.

Jer šta?... Lepo kaze Tropico - mozete dobru zabavu, pijanog voditelja, pijane i naparene suvoditelje, dobru mjuzu i prostitutke ...

Znači, nema osmišljavanja, anarhija, muzika, otkidanje, i tako će smak sveta, šta ima da planiramo koji moj :icon_biggrin: .

Bilo bi mozda dobro negde na forumu napraviti neku reklamu, kao podsetnik svima da se tu noć skupimo u što većem broju i zaebancija, nema osmišljavanja i koncepta ... Samo udri ...A još se potrefilo da taj dan pada u petak, sutra većina od nas slobodna, ako dočekamo vikend...KATAABOOOOOOOMMMM...ODE VINČA U VAZDUH...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sudionik br 2 Dite_splita...

neka neka...

Sam oda ne bude na kraju priča: "a joj nisam moga nabaviti mic iako dode samo 2 i pol eura i tka oto" jer je takvih priča bilo :D..a u biti su se samo sramili pricati ;9 :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
znaci nista od toga ...nemam mikrofon i te fore..haha.tko se prijavi...a nebude ga na taj dan ja cu mu ljepit rep-kad god budem mogao...vodit cu si evidenciju;) da nezaboravim
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
opa cupa je napisao(la):
znaci nista od toga ...nemam mikrofon i te fore..haha.tko se prijavi...a nebude ga na taj dan ja cu mu ljepit rep-kad god budem mogao...vodit cu si evidenciju;) da nezaboravim

A virova ti meni ili ne bilo je takvih...ukljuce se pa pobjegnu u drugu sobu i onda se kao cuju "slabo" ccc... :icon_lol: ....mere...lipiti cemo repove sakom i kapom.. :p
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
dite_splita je napisao(la):
mene sram ja nebi xD

Čega bi te bilo sram pitam se i nadam se odgovoru? A nije te sram kad bauljaš livo desno pijan, dok jedeš onaj masni burekk i molis boga da ti je kuca ispred nosa? :.icon_lol:

btw, mikrofon jos nikog nije poija....ja tu i tma omalo isprdam svoje suvoditelje ka i oni mene...jedino da nemas pištav glasić? :icon_lol: (salim se)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Malo da izreklamiramo emisiju 21.12 2012...mozda se jos netko odluci biti taj dan u emisiji na Vutra radiju ili cu ja biti jedini koji je pristao biti na milost i nemilost mudroseru..
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ja cu budem nadam se, moram se pomirim sa tropikom pre smaka sveta :costumed-smiley-027
al rekose 20.12. da je emisija
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Lako za one koji imaju mic pa se ne zele javiti jer ih je trema i slicno...priznaju i to je ok...a šta sa onima koji imaju mic a kazu da ga nemaju? :icon_lol:

Još 5 dana...tražija sam slobodno 20,21 i 22.12, i dobija ih :icon_lol: da se mogu pripremiti, da se mogu unistiti i da se mogu oporaviti :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ola ekipos...za nesto manje od 24 sata trebala bi krenuti emisija pod nazivom 21.12.12! E sad...bolestan sam, lako za to ali mi je grlo upaljeno...ne pričam već 2-3 dana kako treba...ukoliko se stanje do sutra ne popravi da nebi odjebal isve zbog mene mogu predloziti da Blade i Opa Cupa budu voditelj a ja cu biti tehničar...tak oda cu ja puštati mjuzu, o svemu brinuti a oni ce prdenzi u mikrofon ak ose oni s tim slazu ofc...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga