ER

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
Pozz ljudi! imam problem!posadio sam neko smjeme dobre domačice i sve se super uhvatilo i odlično izgleda...neam opremu nikakvu za indoor, a za outdoor neam plejs...dali ju mogu nekako obradit u stanu ili na balkonu da mi uspije??? p.s.dosta ljudi i dolazi kod mene tako da nebih htio da je vise od metar visine,isto vrijedi i za balkon radi susjeda...puno Vam hvala!!!pozz
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
moga si uvalit koju fotku da vidimo na šta to liči..

moš je držat na balkonu na suncu.. u dobrim uvjetima.. u stanu bez lampe, neće ići nikako..

a to za visinu biljke, triba bi odradit neki trening.. topiranje i sl..

pred tobom je puno čitanja foruma ako se želiš počastit na jesen! ;) sretno!
 
15.05.2013
23
17
0
39
Drzi je na balkonu ako imas dosta sunca, topiraj je par puta ako hoces da ide u sirinu a ne u visinu, stavi je rano na cvetanje da ne bi porasla prevelika (tako sto ces prebaciti na 12h svetla, 12h tame). Stavljaj je u ormar recimo tih 12h tame, jer treba da bude apsolutna tama. Moras uzeti u obzir da ce se i osecati na vu kada bude cvetala tako da mozes drzati neko cvece snaznog mirisa da to zamaskiras...
Eto, prelistaj malo forum, tu imas sta znaci topiranje, kako da je djubris jer i to je jako bitno, koliko cesto da je zalivas itd...

Srecno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bolt bratec, ok je to ali POD HITNO ih presađuj, 1 biljoza na 1 kalj. Ovako nema smisla, spetljat će im se korijeni i ode mast u propast. Vjerovatno su se već i popetljali korijeni pa ćeš ih morati rasađivati sa strpljenjem i kirurškom preciznošću da nebi oštetio korijen. Kad presadiš treniraj ih kako god te volja, materijala imaš pa možeš i neku živicu složiti.