Fantomski bolovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.10.2015
2
0
1
56
Pozdrav svima,
eto da odmah predjem na stvar...prije 6 godina sam imao prometnu nesrecu i uz brojne prijelome , doslo je do prekida zivaca lijeve ruke , tocnije zivci su doslovno iscupani s korijenom iz ledjne mozdine tako da od kirurgije nije bilo pomoci. Ta lijeva ruka je od tada ustvari mrtva, bez ikakve mogucnosti osjeta a kamoli pokreta. S time sam vec odavno pomiren ali moj problem je fantomska bol !!
Naime ja imam sve ove godine izrazito jake 'bolove' ( iako je ruka totalno mrtva, ponavljam nije amputirana, imam je ali ona je mrtva, vec sada dosta odumrla, ukoceni svi zglobovi,jednog dana cu je vjerojatno i amputirati, pa barem necu imati problema da mi smeta, da njezina tezina vuce i rame i vrat kao mrtvi teret....)
Ja osjecam jaku zarecu bol , jako probadanje,trganje, bol ustvari je sve jaca nakon sad vec 6 godina , i sad sam vec na granici da to jedva izdrzavam , rekao bih kao bolovi kod porodjaja.....da urlate od bolova.
Kad nekome pokusavam objasniti jacinu i intenzitet boli onda mu kazem da zamisli da ga zub boli, i to jakooo boli, tako jako da ga vec boli citavo lice i glava i vrat, da je vec popio nekoliko tableta i da ceka da bol prestane ... e takva bol mene prati cijeli dan, vjerojatno efektivno nekih 5-6 sati, a ostatak dana je bol donekle podnosljiva i uz nju mogu normalno funkcionirati)
- Prosao sam skoro sve moguce terapije, od lijekova (neurolozi i ambulanta za bol ) , hipnoza ,akupunktura ( nasa, znaci nasi domaci lijecnici u Hrvatskoj i druga bas od strane kineskog strucnjaka ) , presoterapija , i nista ! Bolovi su i dalje tu i sve su jaci !!
E sad moje glavno pitanje za vas sve koji ste bolje upuceni jer ja nisam, DA LI BI MI POMOGLO LIJECENJE S PRIPRAVCIMA OD KANABISA , ULJE ILI NESTO DRUGO ?
Molim ako netko zna i ili ima iskustva s time da mi pomogne odgovorom , savjetom ,...
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
961
1.497
163
Vredelo bi probati sa nekom jakom indicom , painkillerom, bilo dimom ili uljem kako god ti odgovara . ...
 
13.10.2015
2
0
1
56
Pa koliko cujem ulje je jace , dim sam i prije nesrece znao tu i tamo ....
Moze li neko detaljnjije objasnjenje sto tocno traziti , kupiti , gdje i kako i najvaznije nacin koristenja tj. doziranje ....

Pitam zato jer kod nas u HR ce biti nesto uskoro legaliziranou vezi kanabisa i lijecenja, ali koliko sam shvatio za uski krug bolesti u koji moji ' fantomski bolovi ' nece spadati .....
A nedavno sam bas cuo od prijatelja koji boluje od MS (multipla skleroza ) koji je imao velikih problema i sad od kad koristi ulje , funkcionira i radi sve ok . To me i navelo da se pocnem malo raspitivati da li neko ima iskustva s fantomskim bolovima ...

Posto sam u ovom podrucju stvarno dosta nov i neupucen, za sad , naucit cu ja i procitati na netu koliko god mogu naci ... zato molim iskusnije i pametnije za savjet i pomoc . I unaprijed hvala svima !

OK , Shvatio... hvala na info ...
* * *
Procitao i upute o ponasanju i pisanju na forumu , pa stoga izbacujem onaj dio pitanja gdje i kako do supstanci ....moja greska i isprika ....
Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem postu)
pwrsd
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.242
258
54
Texas,USA
Kolegi gore so većinu stvari napisali. Pokreni indoor uzgoj.
Procitaj malo forum i ekipa če ti pomoč.
Pomaže vutra sigurno kod tvog problema, bolova i kvalitete života.:thumb: