FIFA World Cup Brazil 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ako budu Brazilci nastavili da igraju kao protiv Srbije nece oni daleko da odu..a kamoli da budu prvi i najbolji na svetu kao domacini...znam da je ovo bila prijateljska utakmica ali nista posebno nisu pokazali ...:) ali nisam nesto bas strucna ja za fudbal pa mozda i gresim...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ivana_zg

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Evo nakon utakmice hrvatske i australije, jos smo dobro i prosli sa ozlijeđenim samo jednim igracem.Ova test utakmica bolje da se i nije odigrala, malo je tesko shvatit cemu ovoliko grubih prekrsaja, nasrtaja na igrace s obzirom da obje reprezentacije igraju na SPu.
Cak je odrzan neki sastanak u poluvremenu, da se australci smire malo. :eek:hno:
Rezultat utakmice je ozljeda Pranjica koji ce vjerojatno otpast sada,a svi znamo da smo najtanji na tom mjestu.Inace stvarno dosadna utakmica, istina po velikoj sparini, gdje smo jako malo vidjeli od obje reprezentacije, u prvom poluvremenu tek jedna sansica Da Silve koji je također dobio udarac po stopalu,al vjerojatno nije tolko strasno.Utakmica nije pokazala nista novo, kombiniran sastav, trazi se prvi napadac za Brazil, partner Corluke na stoperu te smo ponovo vidjeli gdje smo znali da smo najjaci, vezni red sa velikim izborom kvalitetnih igraca.
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Jucer su me srbi iznadili jako pozitivno dok nasi i nemaju neku igru,ka da se traze jos.tesko da cemo proc grupu ipak Brazil
Hrv
Mexico
Kamerun
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Evo, ja san i avatar promini u čast SP-a. :D
Meni je sinoćna utakmica bila odlična. Prava natjecateljska, je da je bilo malo prečvrsto od strane Australaca, ali je pokazala da možemo.
Australci praktički nisu stvorili niti jednu priliku, nismo ni mi...ali vidi se da možemo. U vezi imamo jednu od najjačih selekcija trenutno, koja ujedno ne dozvoljava protivniku da razvije svoj stil igre.
Lukica, Raketa,Kova, a najviše me je iznenadio Brozović. Pozitivno naravno.
Kad god smo imali sredinu terena, dobro smo prolazili, i zato uopće ne sumnjam u prolaz, dapače, nisam siguran da će Brazil proći, pogotovo ako ponove igru kao protiv Srbije.
Da Fred u napadu, haa,ha,haaa....mogli su stavit i Pelea....pa čovik zaboravi umrit, a on ga stavi u početnih 11.
Obrana im je katastrofa, bar protiv Srbije, pa imali su ih naši susidi unakazit da se nisu prepali u završnici..
Ja virujen u polufinale.....ma kakv bi ja to navijač bi, kad ne bi u to virova...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Iskreno sve osim polufinala bi bilo nedovoljno. Ćiro kaže da će biti razočaranje ako nebudemo u finalu. Fali nam jedan pravi golgeter. Jelavić po mom nije zaslužio da uopće bude u repki. Prvo je protiv malija tako loše odigrao, pa i juče protiv australaca jedva ubo u gol, ko prstom u govno, nimalo ciljano, više udri pa ako uđe uđe. I ta naša igra sa jednom špicom isto katastrofa, al ako već ide na jednu špicu onda trebamo dudua u špici jer je on "fox in the box", a kad mandžo bude imao pravo nastupa onda treba u tandemu sa duduom u špici.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Slažem se Joke.
Ja bi voli da je pove Kramu, dečko je stvarno zasluži, a možda ga sad i zove kad je Pranja otpao, iako sumnjam.
Jela samo smeta po terenu.
A što se Manđo napalio. ka da igra finale, he,he...dobro je to....neka su napaljeni....srce vatreno.. :heartbeat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
http://www.youtube.com/watch?v=9KIU9cgRaxc

:banana_rasta: navijam za 2 repke :D

60416755.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
biti će zanimljivo. brazil gazimo ko plitki potok znači dvica ko kuća, može i kuća kao ullog :)

Kamerun mi smrdi a meksikanci se vec 4 mjeseca mažu vazelinom.

Zanimljivo ce biti gledat grupu B i kako se otimaju za prvo mjesto u skupini jer ko bi tija naletiti na hrvatsku, rekao bih europski brazil medutim nakon prve tekme ce brazilcima tepati juznoamericka Hrvatska :)

kako god cetvrt finale je tu vec sada a za kasnje budemo vidjeli.

Toliko od mene u ovom stanju...terasa, misec, zvizde, miris mora i pokojeg bora....lipo je i kuci malo svratiti :D

(analiza je trolerska ofc) :D
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Kod mene u Zgb svaki treći auto ima vijoreću zastavicu ili barem one smiješne navlake za retrovizore, a vidim da je jedna taxi kuća sav vozni park obukla u kockasto :)

Na poslu, kavi, trgovini, online, doma, ..., ..., tema je samo nogomet i ovo prvenstvo - točnije ta prva utakmica sa Brazilcima - pa sam htjela-ne htjela pomalo i sama prešaltana u fan mode!

Iskreno, meni je upravo ta ludost i ufanje u dobar nastup naše reprezentacije zanimljiva i uzbudljiva na jedan način, sama utakmica mi ipak predugo traje da bih pratila za zanimanjem od početka do kraja.

Nadam se samo da noć i jutro nakon te prve utakmice neće biti nelagodno otriježnjenje pa stoga: naprijed Vatreni i Bosanci (ne znam koji je nadimak BiH reprezentacije)!

PS
ovaj Forum je valjda jedino mjesto na Balkanu gdje ljudi različitih nacija podržavaju i toleriraju jedni druge! To se ne može novcem platiti i to je još jedan od razloga zašto volim ovu zajednicu... A svi nažalost znamo kako je to u ovom našem balkanskom buretu baruta najčešće nezamislivo! Nije sve u dimu, ima nešto i u ljudskim srcima :)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Jeste, opca euforija i pompa oko Brazila je nastala, to se i ocekivalo, heh.
Kad sam otvarao temu bas sam mislio da ce ovo bit mozda i jedini forum gdje nece bit vrijeđanja i ismijavanja tuđe nacije, no pricekajmo :) Komsije su zmajevi :)

Sutra ce vjerojatno ovak izgledat sastavi:
Brazil:Julio Cesar; Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo; Luis Gustavo, Ramires(Paulinho), Oscar; Hulk, Neymar, Fred
Hrvatska: Pletikosa; Srna, Corluka, Lovren, Vrsaljko; Rakitic, Modric; Perisic, Kovacic, Olic; Jelavic

No mozda ce bit iznenađenja s obje strane, kod njih u prvom redu Wilian ili Fernandinho, a kod nas mozda Vida na lijevom boku, milsim da ce Jelavic s obzirom na svoju robusnost dobiti prednost pred Da Silvom ..Zivi bili pa vidjeli :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Igraju Brazil i Hrvatska.Slobodni udarac je za Hrvatsku.Loptu uzima Dudu, živi zid brazilski se okrenuo prema vrataru. Prilazi sudac i upozorava kapetana da to nije pristojno a kapetan će na to: Pa i mi želimo vidjeti gol :(

:banana_rasta:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Danas će se u meni borit dva čovika, lokalpatriot i domoljub. Prvi će navijat protiv HNS-ove repke, a drugi će navijat za hrvatsku reprezentaciju.
Kao navijač Hajduka ne mogu navijat za reprezentaciju iza koje stoje isti oni ljudi koji sa svojim dvostrukim kriterijima podmeću mom Hajduku di god stignu. Jednostavno ne mogu navijat za tu ekipu koja na svojim prsima nosi grb HNS-a, grb organizacije koja za mene predstavlja sve ono najgore u našem nogometu.
Dok s druge strane kao Hrvat ne mogu navijat protiv reprezentacije koja predstavlja moju domovinu za koju su mnogi dali svoju krv. Ne mogu navijat protiv onih crveno-bijelih polja na dresu, tih boja koji su utkane i u grb mog Hajduka. Ne mogu navijat protiv i zbog pojedinih igrača, pogotovo zbog Pletikose kojega iznimno cijenim i obožavam.
I tako dok budem gleda utakmicu ona dva čovika sa početka priče cilo će se vrime borit u meni ali u jednom će se trenutku obojica složit, a to će bit onda kad se sa tribina zaori ono poznato skandiranje "HNS ******, NOGOMET STE SJEBALI!!!"

nije moj tekst,al slažem se s napisanim...pusa svima,nemojte misliti da vas omalovažavam,ja se ne mogu jednostavno prepustiti euforiji,uživajte dok traje,ionako će poslije toga sve biti po starom...
AJMO HRVATSKA,
HNS ****** NOGOMET STE SJEBALI
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy