FIFA World Cup Brazil 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Slažem se s vama,otpočetka je vukao na domačine.Dodajmo da je brazilcima svirao i samo 3 faula do 70.min, i to dosta govori,a pogotovo ovakve slike

1%20%2817%29.jpg


Untitled.jpg
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A jes stvarno ,netreba da budes neki strucnjak za fudbal da bih se videlo da je taj sudija isuvise bio pristrastan za domacine..prosto neverovatno sudjenje,a i sramota za domacine ako na taj nacin treba da dodju do pobeda..sta drugo reci ,nego vise srece komsije u daljim utakmicama..:)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da je Hrvatska nešto pokazala....nije...to da smo naćisto...ne uspijevaju realizirat napad već duže vrieme i imaju vrlo fustrirajuću naviku doć do 16 m pa se povlaćit loptom nazad...pa se nađe fakin koji to prepili i evo ti gola....no jućer sreća nas pomazila...dok sudac nije odlucio...da jedna mala Hrvatska nesmje prekinut tradiciju....Brazil 80g godina nije izgubio prvu utakmicu na svijetskom prvenstvu...pa sad tim više što je domaćin da se to desi...reko japaner...."No Whey"...kužim poništavanje gola...neka...ali penal..NIJE U REDU...tim više što je to sv nog.prvenstvo a ne derby između punoglavaca i gazivoda....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
60960562.jpg

Prvih 20 minuta dominacije hrvatske reprezentacije.Usporedo s tim,vani izvan stadiona policija i vojska plaćenika rastjeruje prosvjednike suzavcem i gumenim mecima...i onda odjednom nastupa Brazil i preuzima inicijativu.
Jako mi to sve smrdi.Uglavnom,nisu smjeli izgubiti.
Čekamo Mandžu :D
http://www.youtube.com/watch?v=bQx8rPSvgzk
 
  • Sviđa mi se
Reactions: boss117

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Čini se da ćemo i ovo SP pamtiti po katastrofalnim pogreskama sudaca, nema govora o zaleđu kod poništenog gola Mexica.
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Da i ja kažem koju...
Hrvatska nije igrala kao momčad i to vučemo več neko vrijeme...
Sve naše zvijezde tipa Modrić,Mandzo itd u klubovima imaju svoje striktne zadatke koje izvršavaju odlično dok u repki igraju sistem ' ja sam faca saču ja sam loptu uzet i zabit gol.
A za Olićevo blesiranje mislim da želi dokazat kak je i on tehničar ali Ola dragi netrebamo mi tebe da dribljaš,nego da radiš brze kontre i pritisak na zadnju...
Sad mi je lakše uffff:)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Odlična utakmica, nije to vise ona stara Španjolska, potreban je remont. Nizozemska je pokazala da bi i ovaj put mogli daleko dogurati. Sviđa mi se taj njihov stil igre, a moglo se vidjet da im je svaki gol dao krila za sljedeci. Španjolci su još dobro i prosli...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Izgubili su Spanjolci i prosli put prvu utakmicu pa su bili prvaci...Nizozemcima svaka cast:)
btw..nismo ni mi bili losi...citam sad tu iznad ..sve izbornik do izbornika i svi znaju tajnu nogometa..igrali su solidno.Perisic je bio iznad svog prosjeka.Brozovic pun samopouzdanja ,nije problem potegnuti sa 25m.Olic zeljan igre sta kenjamo bezveze...nevalja ovo nevalja ono.Mi Hrvati smo stvarno u *****...eno marihuana nezna za koga bi navijao za Brazili ili Hrvatsku :)....gdje to sve ode.Definitivno smo prvaci u pesimizmu.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
opa cupa je napisao(la):
.Definitivno smo prvaci u pesimizmu.
Kolega, nemoj generalizirati ;) Na Jadranu se ne osjeća pesimizam,......sva auta su i dalje okićena, na motorima vise zastave,,,,stranci nose kockice.....pa diš lipše....i onda se svi skupa smijemo onoj lakrdiji od suđenja,,.. a sutra je novi dan, i opet će Zvizdan upržit.... i zavonjat će more,,,,,,i zapalit ćemo đoku u smiraj dana....pa uz vino ili pivu pred ekrane i projektore opet u kockicama......jer "kockice su all in" :)

Uvijek vjerni & hžv
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
opa cupa je napisao(la):
...eno marihuana nezna za koga bi navijao za Brazili ili Hrvatsku :)....gdje to sve ode.Definitivno smo prvaci u pesimizmu.
znam ja dobro za kog bi navijao ;) tu nema govora...nego,mene neke druge stvari smetaju preko kojih ne mogu prijeći i zato nisam podlegao euforiji i postao ˝kockasti˝... evo,protiv Brazila su se svi digli na noge radi sučevog namještanja i lošeg suđenja,a u hrvatskom prvenstvu se takve stvari svako kolo događaju,i nitko ništa ne spominje,a sad se odjednioom svi zalažu za pošteno suđenje,licemjerno do bola...žao mi je radi hr.reprezentacije,ali mi nije žao radi Šukera i Mamića koji su konačno vidjeli kako je to kad se namještaju utakmice i kad suci natežu za protivnika,a upravo to oni rade u našem prvenstvu godinama...i još jednma stvar...sad svi vole nogomet i ˝navijači˝ su,a kad ispadnemo sve će se vratiti na staro,ko da prvenstva nije ni bilo,a oni pravi navijači će opet postati huligani i opet će se na njih gledati ko na vampire...to me isto smeta i iskreno ljuti,jer ljudi su ovce ispranog mozga...al kao što reče stara poslovica,kruha i igara,nek se raja veseli,ko ga jebe što se država raspada,bitno da mi zabijamo u Brazilu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Pa da marihuana tako je ..kruha i igara imamo mi u drzavi puno vecih problema od jednog mamica i sukera.Ja na nogomet gledam iz druge perspektive i neopterecujem se koje kome uzeo bod ili namjestio utakmicu.Toga je bilo i prije Sukera i mamica i bit ce i poslije njih.Pokusavam se fokusirati na "nogomet" uzivati u njemu kada prvenstvo zavrsi.,zavrsava i moja strast za tim.Nepada mi napamet razmisljati o Mamicu ili neznam kome.
Opusti se malac nemozes nista promjeniti.Nogomet je igra i tako ju treba shvatiti.
Sjeti se kada igra raketa iz beravaca protiv reala iz prkovaca i kada sudija pobjegne sa utakmice 10 min.prije kraja ...skoro pa nitko i neprimjeti da je smrad pobjegao.
To je nogomet...trebalo je imati muda suditi na takvim utakmicama i redovno su se namjestale.Jbg

Edit:
tebe marihuana poznam i znam da si ljudina ali brate ...pusti mamica i ostale clanove bande..obolit ces,cir na zelucu i tako to .
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ajme marihuana, promini to šta sada duperaš. Baca te u crnilo.
More bit da san ja "pinku" stariji, pa san već navika ka tovar na šo, ali me nikad neće štufat.
Glavu gori, isprav škinu...ma da znan kako, posla bi ti ovu moju "terapeutsku 47" i udri brigu na veselje. :)

I onda kad ne bude nas bilo, pivat će se pisme naše.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dečki,hvala na brizi za moje zdravlje :) ali sve je ok sa mnom...očito je da na nogomet i dešavanja u nogometu gledamo drukčije,vi se svake 2-4 godine napalite na reprezentaciju i guštate se tih mjesec dana,a meni se želudac okreće kad taj period počne :icon_lol: jbg,ja sam druga sorta ljudi,previše sam toga u našem nogometu vidio vlastitim očima da bih sada mirne duše mogao napraviti ˝klik˝ u mozgu i prešaltati se na ˝sve je u redu˝ mod...
opa,ova tvoja rečenica me žulja...

Opusti se malac nemozes nista promjeniti.Nogomet je igra i tako ju treba shvatiti.

može se štošta promijeniti,samo da ljudi izvade glave iz pijeska i shvate kako nas hebu gdje god stignu,nogomet je davno prestao biti igra i postao je jebeni biznis gdje se pojedinci bogate i slažu bogatstvo na hrpu,a raja gladuje....trebamo odnekud krenuti,najlakše je čekati da s neba padne blagostanje...kako u nogometu tako i u ostalim sferama života. ;)


p.s. evo za kraj jedna lijepa sličica sa prosvjeda protiv svjetskog u Brazilu,večer prije otvorenja. :thumb:

10336725_10202709686556978_2716763693047177220_n.jpg


p.p.s: sorry,malo sam otišao u oftopik,al jbg...
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Prika, ža mi je šta si tako ogorčen. I ja san bija, kad sam bija mlad.......vrimenom oguglaš.....i više te brinu stvari na koje možeš uticati....a "revolucionarne ideje" polako kopne.
Što prije "naresteš", i shvatiš poantu, manje ćeš grintat....i gledat ćeš samo dobre stvari, a od loših ćeš se maknut....a u svakom zlu, ima i nešto dobroga, i obrnuto. Jing-jang stari...zapali jednu đokicu, i vidjet ćeš.....bit će ti puno lakše :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST