FIFA World Cup Brazil 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
world_cup_group_brazil_2014.png



Dakle tema o predstojecem svjetskom prvenstvu u Brazilu koji pocinje 12.6, a zavrsava 13.7. 2014.
Utakmica otvaranja igra se u 22 h po lokalnom vremenu, utakmicom izmedu Brazila i Hrvatske u Sao Paolu.
Neznam, mozete komentirat sta vam pase, utakmice, igrace, suce( :icon_smile: ) i ostalo,ocekivanja od nasih, koji su vam favoriti itd..

Rapored utakmica BiH i Hrvatske po lokalnom vremenu
hrvatska.jpg
bih.jpg


I neka se javi sretnik ako ga ima, ko je spakirao kofere i otputovao u zemlju sambe :bananica , kriminala :kenny_revenge: i 5 metara visokih sativa :watchplant: :icon_biggrin:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Evo uzivanja za muskarce,sad ce biti na tv fudbal,fudbal i fudbal...:) volim pogledati nekad i ja,ali hebiga nasi nece igrati jedino nema Srb na mondijalu...pa cu malo redje gledati...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Meni se nekako cini da ce Kolumbija i bez Falcaoa proci uz Spanjolce.Al bas me zanima kako ce se europljani snaci u takvim uvjetima, temp oko 30 i vlaga 80%,heh :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
i ja mislim da će južnoamerikanci biti itekako zajebani na svojem terenu, i pritom ne mislim samo na Brazil i Argentinu. Ako ikoji europljanin prisviri blizu finala to će po meni biti popriličan uspjeh
iako realno gledajući europa nije nikada tako bila jaka. Španjolska nije na vrhuncu ali i dalje je vrlo moćna, na nijemce i talijane uvijek treba računati. Nizozemci tradicionalno jaki ali tanki u završnicama, francuzi ako napokon rješe svlačionicu imaju igrače za najveće stvari, Belgijci nadiru, portugalci sa Kristinom nikad ne treba otpisati a treba vidjeti šta je Capello od rusa napravio. BiH i Hrvatska, šta naprave dobro naprave. Bosanci bi vjerujem bili sretni sa povjesnom pobjedom a mi prolaskom prvog kruga. Iako ja kao i svaki drugi hrvat očekujem naslov i ništa manje :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Mandžo,Mandžo ...bezveze dobi karton,pa fulaš tekmu sa Brazilom :(
Olić će se pogubiti od euforije,Dudu-a će emocija slomiti ,bit će gadno...nemamo napadače.
No,ko' ga šiša :D
 
26.02.2013
42
20
8
Ocekuje se iskupljenje sto nas nije bilo 2010 na svjetskom.. tako da.. Idemo po naslov ^_^
Ova slika koju si stavio s rasporedom utakmica mislim da nije tocna.. Koliko ja znam, s Kamerunom igramo u 00.00 a ne 23h.. Makar, bolje je upalit telku prerano nego prekasno :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Brazil sutra uveče igra sa srbijom. E sad da susjedi hoće malo izlomit brazilce pa to bi bilo fenomenalno :icon_mrgreen: .
Imam 10 favorita, među njima i naši isto. Predviđam onak nekog outsidera u finalu, tipa belgije.
Što se tiče naše skupine nikad nam nisu ležali južnoamerikanci ali opet mexico je truba žešća, čak će nam kamerun biti teži protivnik.
Al mi prolazimo laganini skupinu, u prvoj remiziramo sa brazilijancima, u drugoj tučemo kamerunce jedva i onda lomimo meksikance 3:0 i idemo
laganini na španjolce pa da im se odužimo ;)
 
26.02.2013
42
20
8
Mozda Belgija nije jedan od direktnih favorita za naslov, al nemogu se bas ni nazvat autsajderima..sama imena dovoljno govore: Courtois, Vertonghen, Vermaelen, Kompany, Witsel, Fellaini, Mirallas, Lukaku, Hazard.. i jos gro dobrih igraca..
Brojke to takodjer dokazuju, 6. mjesto po vrijednosti, tj cca 350.000.000 €..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Belgici imaju jedan od najboljih veznih redova od svih repki. I na kladionicama visoko kotiraju, među prvih 5 favorita.
Računam ovako; imaju laku skupinu i ima da trpaju, tako da ima da operem kladionicu. Lukaku najbolji strijelac svijetskog i eto para :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
I zavrsi se utakmica Brazil - Srbija 1:0....:) pa i nije tako los rezultat,ako se uzme da nam je protivnik bio Brazil..:) komsije nadam se da ce te vi imati vise srece sa Brazilom nego mi...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Eo ja baš stigao sa te tekme od ispred TV-a i da pravo velim da je ova generacija brazilaca koja je najskuplja do sada, ali uigranost im nije na nekoj razini. Onaj poništeni gol Hulka nije iz zaleđa tako da je faktički trebalo završiti 2:0, ali srbija im je u svakom slučaju lijepo parirala i brazilci mogu biti sretni da im nije ušla ona vratnica u 72 minuti.
Po mom nekom skromnom mišljenju Brazil će se gadno namučiti da prođe skupinu. A onaj Maicon, đizzz kakav igrač, em što nemože potegnuti niti jedan šprint em što je trom ko moja baba, al neka, daj bože da igra protiv hrvatske.
Bit će to ovak kad odigraju sve tekme u našoj skupini:

1. Hrvatska
2. Kamerun
3. Brazil
4. Mexico

I nakon toga brazil pakuje kofere i idu kući, uhhhh ustvari oni su već kući pa neće morati daleko :vb_kez: .
A sad čekamo još sat vremena pa da vidimo naše protiv naših Australaca ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
Al dobro treba uzeti u obzir da je to prijateljska utakmica ,zagrijavanje,vidjecemo brazilce u punoj snazi za koji dan
https://www.youtube.com/watch?v=-osMVK5BXMg
0:30
sto mi ovaj nejmar ide na k**** :D