FIFA World Cup Brazil 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:spliff: hahahahahahahahahahahaha,a hebote :D
ja sam se odjavio iz teme,ahahahahahahahaha

pa tek sada vidim koliko mi je krivo bilo što smo izgubili,hahahahahahahahahahahaahahahahaha
a prvenstvo tek kreće sada žestoko :D
uopće neznam tko je favorit ni tko večeras igra...
jedva čekam utakmicu ovu oko 21-22 h,pa da malo pogledam nogometa :joint2:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ma slušaj ih Ante.......kriv Račan, kriv Mesić, kriv Tuđman....svi krivi...a pogledaj ih Ante.....
Ja ujutro na posao...oni igraju na karte......ja uvečer s posla....oni i dalje igraju.....
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.923
358
Socotra Island
eelslap.com
Slazem se za domacina , ipak je veliki sou biznis u pitanju .
Al sa druge strane ,ja na ovom prvenstvu ni jednog favorita nisam imao .
Potpuno nepristrasno ( posle duzeg vremena ) gledam fudbal ne navijajuci ni za koga .
I onako , opsti utisak mi je da se igra los fudbal , model sudijskog kriterijuma ne postoji , mada , sta ja znam , nikada nisam ni bio neki fudbaler ...;)

A covek ,ko covek ,nikad nije zadovoljan postignutim ,i bice nezadovoljan koliko god imao ...rece neki psihoanaliticar .

pozz
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sto bi Frojd kazao, pritisak vodi u frustraciju. Ko god je sebi zadao prevelike ciljeve karijeru je okoncao frustriran.
Navijaci su u mogucnosti pratiti utakmicu, komentarisati igrace koji u njoj ucestvuju, taktiku, sudjenje i konacni rezultat na kraju i tu se prica zavrsava. Sve drugo su laprdanja ultramegagiga fanaticnih optimista kojima niko do njihove reprezentacije niti valja niti vrijedi.

Svaki tim pokazuje s kim su ravnopravni, od koga su bolji i od koga su losiji. Kod ravnopravnih pobjedjuje onaj sa vise sportske srece pa makar to bio sudijski previd. Nisu ni sudije budale pa da izgube posao od kojeg zive zbog jedne namjestene utakmice, bar sto se ovako velikog takmicenja tice, a izmedju ostalog i oni su samo ljudi koji grijese u svom poslu,
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
10416646_796918363672560_1839931104766427262_n.jpg
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
irieman je napisao(la):
stvarno interesantni detalji Jack , a Robi je najveci lik ikada ( nije sto sam zvezdas )

Kasnije se pojavila prića da je stvarno zveknuo Čiru...sekjureti ga zaključao u WC tjekom cjele utakmice i pustili ga tek kad više ništa nije mogao promjeniti...ulazi u igru u 88 minuti...poćinje mahnito trćati po terenu ali šta češ napravit za 3 minute koliko se još igralo...Prosinečki i Čiro ni danas ne razgovaraju a prošlo je 16 godina....

Šuker Čiro Boban i neznam koliko još njih prodali utakmicu uz uvijet da Šuker bude prvi strijelac prvenstva....i neznam koliko nula na raćunu i koliko nula je još išlo predsjededniku direktno...Prosinečki nije pristao kad su mu iznjeli plan još i opalio Čiru šakom...ostalo je povijest...

Boban je direktno dodao francuzu loptu za gol....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pa ista stvar ko i na europskom 96-e kad je Ćiro izveo rezervnu momčad protiv Portugala u skupini da bi izgubili i išli na Njemačku u četvrtfinalu,kad je majmun grmio na presici da hoće Švabe da se osveti za 41-u i drugi svjetski rat...i onda fino popušimo utakmicu i ajmo kući...strašno...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
glupost chile uzima sve!


po ovom clanku njemci, argentinci, holandjani i francuzi ce svi pokleknuti jer je namjesteno gotovo dajte brazilu odmah pehar. Ne znam ne bih vise ovo potezao bice svadje :)


Edit: a ove novine su katastrofa samo potpaljuju naslovima a ljudi se pecaju ko stuke bez mozga
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da se razumijemo Hrvatska je apsolutno zaslužila ispast....u samoj repki vlada kolaps i neslaganja + masu drugih sranja....dakle ne pišem ovo radi ispadanja Hrvatske reprezentacija...al dosad viđeno ovo svjetsko prvenstvo je VELIKA sprdaćina i sramota....ko što kaže Genjo....nek daju Brazilu pehar i gotovo....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer
03.07.2009
1.740
2.317
188
Zasjenili su ga golišavi manekeni iz kroejše :D , slabo sma gleda ovo prvenstvo sve skupa 1 i pol utakmicu, do dvije... prošla me želja za gledanjem nogometa totalka :)