First outdoor, Help!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2010
11
1
0
41

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
XxFiAdRoxX zanima me samo kako si napravio ovo sa bocama, koliko dana ju nemoras posjecivat sa takvom metodom zalijevanja? imas neki link?

XxFiAdRoxX je napisao(la):
Neznam bas za te gljive.....ma bolje ti je da roknes kupovne zemlje......ali cuj....ako zelis experimentirat..ok...

A sa gnojivom za cvjetanje....pa kad biljka pusti dlacice....to jest kad biljka procvjeta....hehe...

A te rupice su ti se pojavile od Kukaca...jebene bube grizu sve....Kupi neki insekticid....to bi trebalo rijesit stvar....ja sam koristio neki jebeni otrov...pa se dobro drze....
nema ni jedne rupice...

http://img535.imageshack.us/i/62502055.jpg/
http://img138.imageshack.us/i/54419708.jpg/

Sretno.... :)
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Imas u cvjetnim trgovinama "Agrariji" za kupit ko neko produzeni cepovi....i imalu 3 male rupice na kraju....kroz njih lagano kaplje voda....navrnes na bocu i zabjes u zemlju otprilike od oka...samo da se nemoze srusit.....a cuj...meni se potrosi boca od 2 litre za tjedan dana...ali ovisi...pokususaj sa jednom bocom...i pogledaj koliko ti traje.......jer biljka ce uzimat polako vodu...kad joj bude potrebna...a ovisi ti i o suhoci zemlje....ako je suho razdoblje...znas da ce zemlja upijat vodu ko luda...pa ce ti bca manje trajat-....ja iskreno sam presto stavljat boce...malo mi je jebeno za svu tu vodu donosit......sajt je dosa duboko u sumi :)
 
31.05.2010
19
0
0
37
a reci matori koje ti je ovo seme jel od dilera ili si ga kupio,ja sam od dilera sadio i moje ne rastu vislje od 1.5m vise idu u sirunu....
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Vlado, onda tvoj diler ima Indice, a Proculin si je nabavio Sative, Indice inaće ne rastu preko 120-130, dok su Sative u stanju da narastu do 5 m(tako kažu), moja najveća je bila 3,5 m... @ Proculin: ...pokazat će spol kada bude spremna, samo ti nju pusti da raste, izgleda sasvim zdrava, držim ti fige da bude žensko, a što se tiće količine, to ćemo ti znati preciznije reći kad počne cvijetati,moje iskustvo sa ovom od 3,5 m je bilo 960 g..sve zavisi koliko će se razgranati...pozz
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Idi na Allien-a, na Seedbank, pa pogledaj koliki je urod za Indice (ona količina koja je tamo upisana je za m2), a računaj da na m2 možeš uzgajat 6-8 Indici....računaj da ćeš na sušenju izgubit 70-ak % težine, ja tako otprilike znam koliko je osušena, izvagam je kad je počupam, objesim je da se suši, i kada izgubi 50-ak % težine, stavljam je u tegle na curing, i tu izgubi do 20 %..... eh, da, ovo sve pričam za same vrhove, lišće se ne računa...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Odin_of_Asgard je napisao(la):
u idealnim uvjetima 80-100 g...
Da ako sadiš indoor i to u 20-25 litara zemlje sa 5-6 tjedana vegetacije ali inače računaj oko 300-350 grama maksimum a nadaj se i budi zadovoljan sa jedno 200-250 g suvog heda na kraju pošto če ta biljka još iči u rast,ja te savjetujem da si povečaš urod tako što češ biljku savinuti sa nekom špagom pod 90 stupnjeva tako da ti što više grana budu na direktnoj sunčevoj svjetlosti,to ti je najbitnije u biti,samo grane moraju bit na suncu!