First time grow up outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bolje ostavi listove na miru da ne sjeb** pricu, neki pozuteli fan list moze da se skine, al listovi su joj potrebni pa smanji cupkanje i daj neku fotku
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Poskidao sam vala skoro sve fan listove,ostavio sam na svakoj grani po 4 velika lista na samom vrhu.Biljka je i pored svog mog mucenja ostala citava i lepo ucvetala cela.Nadam se da ce cvetovi porasti dovoljno ma da se vidi napredak a slika koliko danas.Postavio bi ranije ali mi otisao aparat pa moram uzeti od nekog da slikam.
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Znam da nije pametno ali podlegnem pritisku drugih...par komsija tj drugara zna za biljku i obilazi je i non stop me smaraju svi za te listove.......uostalom danas ide fotka biljke pa cu cuti komentare i misljenja.Realno glupo je da ista i pisem i komentarisemo dok ne vidite biljku kad sam konj i nikako da stavim fotke....Ja sam zadovoljan biljkom posto sam se vec bio oprostio od nje jer je bila na ivici celokupnog susenja,sad je zdrava i lepa,hedova ima po celoj ali velicina istih barem za sada je jako slaba ali polako :) DANAS KACIM SLIKE DO 7 SATI NAJKASNIJE DA VISE NE DRVIMO :)))))) POZDRQAVLJAM VAS SVE I HVALA SVIMA NA DOBRIM I LOSIM KRITIKAMO PODJEDNAKO!VIDIMO SE VECERAS
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Sasvim ok biljka, imat ćeš šta zapušiti, samo zalijevaj svakih tjedan i pol s preporucenom dozom gnojiva za cvjetanje i ne diraj je.
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Da li ovo odvratno vreme barem kod nas ozbiljno preti mojoj biljci el jok?Ovde je dosta kise i nocu je vec lepo hladno da li ubaciti biljku na unutrasnji rezim?!?!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a gde su nove obecane fotke da vidimo u kojoj fazi cvetanja je biljaka, za sada jos ne bi trebalo biti problema ako nije u poodmakloj fazi cveta
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Danas stavljam,bio sam ovih dana kod mojih pa nisam stiga.Islikacu danas iz svih uglova pa taman da mi malo vise ispricate u kojoj je fazi,koliko jos i tako....popodne oko 4 cu da stavim nove...
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
E pa najpre zbog zahteva
Bogeyman a posle i zbog mojih interesovanja oko vasih misljenja islikah danas mezimicu mici!
Bio bih Vam jako zahvalan da svako ostavi svoj komentar ili predlog tj primedbu.Ili kako da je tretiram dalje i sa cime,zaista me zanima misljenje svih i puno mi znaci posto je ovo ipak Prvi nadam se do kraja Grow!@HVala svima unapredi i evo malo parite oci ako ima sa cime,pozzzzz dobri ljudi! http://postimg.org/gallery/2apmarw4/b8f47065/ imate 15 poredjanih kao po redu :)

Da i zanima me koliko joj jos treba i slicno :)