Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.01.2009
45
6
0
41


JEEEEEEEEEEEEEEE.....KONACNO GLUPAN SKONTAO:)_)))
VELIKO HVALA WEEDRUN-U.....EVO SADA KONACNO SE BACAM NA MOJE FOTKE.....DA VIDITE KAKO RASTE RASTA-MARE U PROLECEEEEEEEEEEEEEEE.....
EVO VAM KAKO POCINJEM U MARTU....


Ovo je jun mesec, vidi se lep napredak....sve moje biljke koje vidite su uglavnom mix semena dugogodisnjeg.....svake godine obogatim plantazicu sa novim semenom outdoor,ali uporedo posejem i mix semena koja su mix domaje(ima jedno 10 godina ova selekcija)[img=http://img407.imageshack.us/img407/2971/junas6.th.jpg]

Zapravo ovo je prvi korak.......

Imam i asistenta:))))) ovo je sorta dogy indika:))

Original Widojko u maju!

Ovako izgledaju biljke mixovanog semena......orange bud i indika,krajem avgusta....

Sredina septembra..... kraljica!


.
ETO I KRAJNJI REZULTAT:)

edit by weedran:
SLIKE FACE OTKLONJENE
 
05.10.2008
3
0
0
37
Bravo stari! Nije da te plašim ali mora da si jako siguran u sebe kad stavljas slike na kojima ti se vidi lice:sun2: U paintu ga zamagliš ili jednostavno makni te slike za vlastitu sigurnost

Nisam ti ja brate neki expert za indoor....tako da nisam imao tako slatku malu izvrnutu tortu:)
bravo mali medo.......



stavio 2 sjemenke da klijaju, jedna proklijala nakon 3 dana i posadjena u zemlju, druga i dalje klija, pa cemo vidjet kako ce ici
zabio sam sjemenku uz povrsinu i sa mm zemlje lagano pokrio, kako vam se cini?

čini se, čini ...

:signs054:...čini se, čini..kume da si puko ko kokica!!!:knockknock:
strašnooo neznam jer se-nas zajebavaš il si smrtno
ozbiljan?? ako je ovo drugu:kackepieksen: onda si mogo bar
izvadit grafičku i bar 1disk a i nebi bilo loše da staviš
i neku leddiodicu da pojačaš svetlo:knockknock:...!!!:violent018:
MANI SE BRATE ČORAVA POSLA..:dog_walk2:

bongash je napisao(la):
čini se, čini ...

:rofl:



3-kut je napisao(la):
...kako vam se cini?

:signs054:....meni se čini da uopće nisi prošao ovaj forum ili bar vodić za početnike.
ja sam isto početnik, ali su meni za razliku od tebe "oči ispale" od čitanja :sick: , a da si nešto pročitao ne bi ti nikada napisao ovakav post niti ne bi nikad postao ovu fotku.:rofl:


sve mi je jasno oko nemogučnosti uzgoja ALI niti ja nemam konja u stanu, pa čak ni psa jer mu nemogu pružiti ne optimalne, nego minimalne uvjete......da si se malo informirao znao bi o čemu pričam.

ali opet tko zna....možda si ti u stvari začetnik novog načina uzgoja :icon_lol:....i ne šprdam te jer sam i sam početnik, ali ovo je smješno...sorry


EDIT: ajde malo prođi teme PC grow i ubaci usporedbe, pa češ odmah shvatiti o ćemu se to radi i da to nije napad na tebe, več na tvoj krivi način uzgoja koji će ti prouzročiti samo frustraciju.

3-kut je napisao(la):


stavio 2 sjemenke da klijaju, jedna proklijala nakon 3 dana i posadjena u zemlju, druga i dalje klija, pa cemo vidjet kako ce ici
zabio sam sjemenku uz povrsinu i sa mm zemlje lagano pokrio, kako vam se cini?

HAHAHAHAHA da sam na tvom mjestu stavio bih jos koji pitar jer prostora imas dovoljno HAHAHAHAH sve mi se cini da smo dobili nastavak PC Box Grow-Kako NE Raditi- POVRATAK!

omg,hahahahaha.koji pc grow,hahahahahaha.
znanje je moć ! XD

haha :D
ocekivao sam tako nekakve reakcije..
ali ni ja nis ne ocekujem od ovog.. iz ciste dosade sam to napravio, a ako uspije doc do 10cm visine selim je na neku livadu ili cu napravit box... naravno bez geforca i slicnog :sun2:

3-kut prijatelju pusti ti ove zle jezike ! :D
samo ti nesto posadi pa nek raste ...ako je tebi gust ... stavi ju na prozor , pa kada naraste sibni na livadu !

:signs054:boota... prijatelju nemoj more čoveku
uljevat lažne nade(bez uvrede) kad mu je poso
za debeli nabrundani bikov ku**c sa velikim jajima!!!!:icon_lol::evilking:
eventualno igra s prozorom al u onom blatu,
kaljuži...:eek:hno: neznam...!?!?!?
AL SE V SEMU POHVALE ZA TRUD(ako to možemo tako zvat;):knockknock:
POZDRAFFF I SRETNO!!!:violent018:

picture048tvl.th.jpg

picture049e.th.jpg

picture050aes.th.jpg

picture051aki.th.jpg

picture052j.th.jpg

picture053u.th.jpg

picture054i.th.jpg

picture055suc.th.jpg

picture047qbn.th.jpg

pa kako vama se čini
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:knockknock:bitno da si ti sretan...!!:knockknock:
...sad če proleče:sun2: pa ponovviii;)mnogo je leppo!!!
al kume jesi imo kad ovaku;););):violent018:
:ludaci_lol:
 

HIM

27.11.2005
6
0
0
43
http://img223.imageshack.us/my.php?image=dscf15701.jpg

Evo slikica,ove dame su Zuri Widow&Northen Lights,starost im je nekih 6tjedana.Oprema je Sylvania HPS 600W s reflektorom&balastom,2Ventilatora ulaz&izlaz,filter s aktivnim ugljenom,automatika za kontrolu temperature preko regulacije okretaja ujedno sluzi i za dobivanje podtlaka u satoru,sator dimenzija 200x120x120,te jos jedan maleni ventilator smjesten u satoru.Vrijednost opreme oko 1000Eura,sve kupljeno u www.growbox.ch&zmontirano by me.Lijep pozdrav
 
22.06.2009
2
0
0
33
lijepo izgleda svaka cast,teraj dalje

e, jel mi moze neko rec neku vrstu koje ne raste u visinu??? ja bi posadio nesto al ono nisko al bujno.... vidio sam neke cool fotke takvih biljaka, ona tamo negdje na prvoj strani je najljepsa...

sjeme po ''visini'' dijelimo na sativu i indicu.Ti trazis indicu.Rast oko 1-1.3 metra u visinu.A sto se sjemena tice,biraj sam ....

Lowrider ;)

White rhino , Big Bang ... to su neke od nižih ...
Ali sve su niske ako ih jako malo vegetiraš .
Ako ju staviš na cvjetanje nakon 2-3 tjedna ...nebi trbale ići preko 1m ...osim ako se ne radio o nekoj sativčugi.
Ako je outdoor , Che ti je dao sve sto ti treba ...Trazi indiku !!

Bezze_Sa aj mi reci gdje bi mogo naci takvo svjetlo 500W sa plavim spektrom...fala

Jako lijepo , ove vani izgledaju jako sretno:sun2: ....

uuu nice pictures ....samo naprijed :))

http://img269.imageshack.us/i/p7145063.jpg/ Evo ga link za sliku...

Malo se oporavila,vani joj zasad izgleda odgovara. Teta otisla na mora pa sam joj u vrt ukopo biljčicu...baš joj je ljepo.Ako tko ima kakav savjet slobodno....:sun2:

samo je nemoj čupat iz zemlje kad se teta vrati hehehe

:costumed-smiley-027 ma ni čut....kad se vrati, ja skupa s tom posudom u cemu je sad presadim na jednom mjesto koje ceka da ga netko iskoristi hehe

dsc00598u.th.jpg


odlicno napreduje u made in spain :))

Kod mene je situacija ovakva, ajde pogodite koje su ovo biljke :D
ahhaaaaa.jpg

Pozz od mojih bitcharka (nadam se) i mene ;)

Dobar ti taj persun he he he
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34


Evo je malo se oporavila, izneo sam ju van da se privikava.Vrijeme je odlicno vidi se i po njoj.Ako ima tko kakav savjet slobodno neka napiše...:sun2:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
predivne su ti biljcice..svaka cast :thumb:

nije loše, nadasve odlično, sviđaju mi se hedovi, lijepo izgledaju, joooj jedva čekam 3.mjesec da ja piknem svoj superskank i aleksandar kalašnjikov47 :D

bravo za grow, super ti je

Ipak je film ispao drugačije od knjige !
Svaka čast majstore +rep ...

Mislim da bio mogao sada i ti organizirati neku degustaciju :)

@tommy green
:respect: :clap: :clap:

ja mislim,da bi vas sve bivsi profesori poljubili,da znaju koliko ste novog znanja pridobili! Opet,narodnu vlast- to bas i ne zanima...(doduse,uvek i tamo,svugda... postoje razumni ljudi-dok je ljudi, bit če nade...kad tad) ja sam več počeo sjedit,ali imat če ko čekat -taj dan...UVEK

svaka vam čast-SVIMA
svako dobro

Foto album galerije SU SAMO ZA SLIKE! (ove dvije u sekciji vanjski i unutarnji uzgoj)
Komentare, traženje pomoći i ostalo možete postaviti u sekcijama di je to predviđeno.
Čak ima i foto album galerija "SA KOMENTARIMA", tamo postajte sliku ako vam je do priče.

Sav spam, pa i ovaj moj se uskoro briše, molim da svi poštujemo pravila.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja mislim,da bi vas sve bivsi profesori poljubili,da znaju koliko ste novog znanja pridobili! Opet,narodnu vlast- to bas i ne zanima...(doduse,uvek i tamo,svugda... postoje razumni ljudi-dok je ljudi, bit če nade...kad tad) ja sam več počeo sjedit,ali imat če ko čekat -taj dan...UVEK

svaka vam čast-SVIMA
svako dobro