Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

FOTO ALBUM Galerija - *BEZ komentara*

Diskusija u 'Vanjsko Uzgajanje' započeta od grucho, 06.08.2006.

1. grucho

grucho Aktivan Član

Učlanjen(a):
    29.04.2005
    Poruka:
    79
    Sviđa im se:
    13
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +13 / 0 / -0
    Poslednja izmena od urednika: 08.01.2015
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  2. Bull

Bull Aktivan Član

Učlanjen(a):
    10.02.2007
    Poruka:
    140
    Sviđa im se:
    120
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +123 / 1 / -0
    [​IMG] evo moje jedine outdoor biljke (sjeme nabavljeno od dilera tako da neznam koja je vrsta , a ako vi znate odprilike , svaka informacija dobro dođe) .

• Ne slažem se Ne slažem se x 1
  3. RedSh

Vutra Veteran

Učlanjen(a):
    21.08.2006
    Poruka:
    840
    Sviđa im se:
    76
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +79 / 0 / -0
    imam dvije zasadene reda radi vani negdje iza kuce...to raste ja niti ne gledam...

no eto danas otkrila da je ova velika (83 cm) bacila pipke neke crvene :))) a za drugu se jos ne zna (70 cm), vidjet cu uskoro pa ako treba cupat a ako ne slavit....

ovo je slika te jedne biljke, drugu nisam ni slikala jer se nista ne vidi...

[Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds. [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds. [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

kaze glossy da je cudnovata jer ima zasiljeno ono tamo gdje pipci izlaze...ja se momci ne kuzim u ovo podrucije pa ne bih znala jel cudno ili ne ali eto...tako je kako je :))

4. RedSh

Vutra Veteran

Učlanjen(a):
    21.08.2006
    Poruka:
    840
    Sviđa im se:
    76
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +79 / 0 / -0
    eto mali updejt od mene....lejdi je na kraju ostala sama... i moram reci da svakim danom sve lijepse izgleda, niti je nesto napada niti se nesto zali...a bas eto kisa pada malo malo pa je fino zalije kako treba..mislim da dobro napredje. posto napominjem da je ovo moja prva biljka, stvarno ludo izgleda sada kada je pocela izbacivati sva neka cuda :))

A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

5. bribirac

Učlanjen(a):
    21.01.2007
    Poruka:
    1
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0

sta kazete jesu dobri?

6. RedSh

Vutra Veteran

Učlanjen(a):
    21.08.2006
    Poruka:
    840
    Sviđa im se:
    76
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +79 / 0 / -0
    eto mali apdejt...mala je narasla sada vec oko metar a mozda i vise...jos bila na putu i kada sam se vratila ono CUDO :) fino napreduje, nista je ne napada, i samo cvate li ga cvate...

a sada Zoom Zoom :) da se vidi raskos jel :bis:

7. RedSh

Vutra Veteran

Učlanjen(a):
    21.08.2006
    Poruka:
    840
    Sviđa im se:
    76
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +79 / 0 / -0
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 5
    • Slažem se Slažem se x 1
  8. bosandjeros

Učlanjen(a):
    15.02.2008
    Poruka:
    11
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  • Seed weed

Učlanjen(a):
    17.09.2007
    Poruka:
    42
    Sviđa im se:
    1
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
  • pecko88

pecko88 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    26.04.2008
    Poruka:
    238
    Sviđa im se:
    4
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Evo moje biljke...
    Slike su sa mobilnog, pa se nadam da ce se dobro vidjet..
    Sjemenke su domace, ali proverenog kvaliteta...danas idu na sajt..

Jel neko zna sta je problem sa ovom biljkom, svi su sadjeni u isto vreme, svi su isto vreme zaljevani i svi su u istoj kupljenoj zemlji ??

Evo jos jedan pogled sa strane..

• UNDERCOVER

UNDERCOVER Don't tell, Don't smell, Don't sell !

Učlanjen(a):
    27.02.2007
    Poruka:
    313
    Sviđa im se:
    71
    Trofej poeni:
    28
    Ratings:
    +143 / 0 / -0
    postavi pitanje na problemi za uzgoje i okaći sliku... vjerojatno je povrijeđen korjen(ako si mrdo nešto) al nemoj to uzet zdravo za gotovo..pozz

• pecko88

pecko88 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    26.04.2008
    Poruka:
    238
    Sviđa im se:
    4
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Evo slike sa sajta..
    J*bi ga ceo dan sam bio kao neki zakoraveli poljoprivrednik...:bis:
    Tezak je to posao, traziti sajt, kopati rupe, mjesati zamju, donositi vodu i tako dalje.
    Prve cetiri su one domace proverene sjemenke.

A ove su mi dali neki prijatelji, tvrde da su dobre, ali vidjecemo na kraju..

Danas sam ih posadio, pa u ponedeljak idem proveriti jel im ide dobro, malo nadjubriti i navaditi.
    Tako da u ponedeljak update sa novih slika, od one sta uspiju razume se.

• pecko88

pecko88 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    26.04.2008
    Poruka:
    238
    Sviđa im se:
    4
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Nisam maltretirao ni jednu od mojih preljepih biljaka kako bih povredio korjen.
    Mislim da je u pitanju prostor u kome se kojen razvija...Ta mi je biljka prva izasla i bila je najveca.
    Danas sam ih posadio na otvoreno, pa ako problem produzi, onda cu postati u "problemi za uzgoje"... Nadam se da ce sve biti u redu.

• skankovka

Učlanjen(a):
    27.04.2008
    Poruka:
    21
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    :maryjane:
    lepa je lepotica:maryjane::maryjane::maryjane:

• UNDERCOVER

UNDERCOVER Don't tell, Don't smell, Don't sell !

Učlanjen(a):
    27.02.2007
    Poruka:
    313
    Sviđa im se:
    71
    Trofej poeni:
    28
    Ratings:
    +143 / 0 / -0
    pa piše ti ispod ...desetak dana... :ludaci_lol:

• wampir01

Učlanjen(a):
    01.06.2008
    Poruka:
    4
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
  • G e r o n i m O

G e r o n i m O Aktivan Član

Učlanjen(a):
    23.12.2007
    Poruka:
    209
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +16 / 0 / -0
    Ovo su moje trenutne biljke. Na pocetku ih je bilo negdje 15 posadenih od kojih je izraslo 10 jednu slucajno :mrtva_banana: tako da ih je ostalo devet, ova velika je bila malo u indoru, ostalie cetiri nisu u kadru slikat cu ih.Lijepo sam ih :common028: za fotosession:watchplant::

Sta mislite?:eyebrows:

• LucidDream

LucidDream Miran dečak

Učlanjen(a):
    26.02.2007
    Poruka:
    1.256
    Sviđa im se:
    67
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +68 / 0 / -0

Ovo bi bile 5/6..jednu nisam slikao...zaboravio....mislio da jesam...:rasta1:
    Jedino sto mogu reci je da mirisu neverovatno...Ceo sajt smrdi na THC...:rasta1:

• choki123

choki123 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    25.04.2007
    Poruka:
    478
    Sviđa im se:
    11
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +12 / 2 / -0
  • zelenikawasaki

zelenikawasaki Aktivan Član

Učlanjen(a):
    07.06.2008
    Poruka:
    264
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    moj mali update:
    ovo je 16.6.
    i ove tri velike (u velikim kalićima) su presadjene na plejs nakon nekih 1otak dana:
    ovo su ove dvije u malim kaličima sada 2.7(bez najmanje (ovog s 3 lista)
    ovo su te iste biljke isti dan prebačene u kaliće od onih velikih (što su ošle na sajt)
    eto to je to zasad ono imo sam dost zaje.. s puzevima i zlotvorima raznim grizačima, al za tjedan dana idu na sajt.
    evo i ova mala sto je tam gore imala tri lista. isto 2,7
    to je to zasad jos uvjek nisam uspio slikat ove 3 "glavne" ali hocu uskoro. pa cu injih stavit
    htio sam stavit u dnevnik uzgoja ali mi nije htjelo otvorit novu temu :(
    pa ako treba premjestit!neka se i uradi tako!
    komentari i savjeti dobrodošli!

i ovje dvije st su jos uvjek na ciglama idu na sajt tak da je ovo bilo

• Preporučite stranicu