FOTO ALBUM Galerija - *BEZ komentara*

Dobrodošli na Vutra Forum
Želite da se pridružite ostatku društva? Slobodno se registrujte ovdje.
Registracija
  • Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
140
121
43
evo moje jedine outdoor biljke (sjeme nabavljeno od dilera tako da neznam koja je vrsta , a ako vi znate odprilike , svaka informacija dobro dođe) .

Sviđa im se: markonius

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
79
0
38
imam dvije zasadene reda radi vani negdje iza kuce...to raste ja niti ne gledam...

no eto danas otkrila da je ova velika (83 cm) bacila pipke neke crvene :))) a za drugu se jos ne zna (70 cm), vidjet cu uskoro pa ako treba cupat a ako ne slavit....

ovo je slika te jedne biljke, drugu nisam ni slikala jer se nista ne vidi...

kaze glossy da je cudnovata jer ima zasiljeno ono tamo gdje pipci izlaze...ja se momci ne kuzim u ovo podrucije pa ne bih znala jel cudno ili ne ali eto...tako je kako je :))

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
79
0
38
eto mali updejt od mene....lejdi je na kraju ostala sama... i moram reci da svakim danom sve lijepse izgleda, niti je nesto napada niti se nesto zali...a bas eto kisa pada malo malo pa je fino zalije kako treba..mislim da dobro napredje. posto napominjem da je ovo moja prva biljka, stvarno ludo izgleda sada kada je pocela izbacivati sva neka cuda :))

Sviđa im se: California Sunshinee

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
79
0
38
eto mali apdejt...mala je narasla sada vec oko metar a mozda i vise...jos bila na putu i kada sam se vratila ono CUDO :) fino napreduje, nista je ne napada, i samo cvate li ga cvate...

a sada Zoom Zoom :) da se vidi raskos jel :bis:

Sviđa im se: Imbra Presvetli

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
238
4
0
38
Evo moje biljke...
Slike su sa mobilnog, pa se nadam da ce se dobro vidjet..
Sjemenke su domace, ali proverenog kvaliteta...danas idu na sajt..

Jel neko zna sta je problem sa ovom biljkom, svi su sadjeni u isto vreme, svi su isto vreme zaljevani i svi su u istoj kupljenoj zemlji ??

Evo jos jedan pogled sa strane..

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
313
59
28
postavi pitanje na problemi za uzgoje i okaći sliku... vjerojatno je povrijeđen korjen(ako si mrdo nešto) al nemoj to uzet zdravo za gotovo..pozz

Sviđa im se: Priroda

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
238
4
0
38
Evo slike sa sajta..
J*bi ga ceo dan sam bio kao neki zakoraveli poljoprivrednik...:bis:
Tezak je to posao, traziti sajt, kopati rupe, mjesati zamju, donositi vodu i tako dalje.
Prve cetiri su one domace proverene sjemenke.

A ove su mi dali neki prijatelji, tvrde da su dobre, ali vidjecemo na kraju..

Danas sam ih posadio, pa u ponedeljak idem proveriti jel im ide dobro, malo nadjubriti i navaditi.
Tako da u ponedeljak update sa novih slika, od one sta uspiju razume se.

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
238
4
0
38
UNDERCOVER je napisao(la):
postavi pitanje na problemi za uzgoje i okaći sliku... vjerojatno je povrijeđen korjen(ako si mrdo nešto) al nemoj to uzet zdravo za gotovo..pozz
Nisam maltretirao ni jednu od mojih preljepih biljaka kako bih povredio korjen.
Mislim da je u pitanju prostor u kome se kojen razvija...Ta mi je biljka prva izasla i bila je najveca.
Danas sam ih posadio na otvoreno, pa ako problem produzi, onda cu postati u "problemi za uzgoje"... Nadam se da ce sve biti u redu.

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
209
15
18
26
Ovo su moje trenutne biljke. Na pocetku ih je bilo negdje 15 posadenih od kojih je izraslo 10 jednu slucajno :mrtva_banana: tako da ih je ostalo devet, ova velika je bila malo u indoru, ostalie cetiri nisu u kadru slikat cu ih.Lijepo sam ih :common028: za fotosession:watchplant::

Sta mislite?:eyebrows:

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.254
71
0
36

Ovo bi bile 5/6..jednu nisam slikao...zaboravio....mislio da jesam...:rasta1:
Jedino sto mogu reci je da mirisu neverovatno...Ceo sajt smrdi na THC...:rasta1:

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
264
3
0
30
moj mali update:
ovo je 16.6.
i ove tri velike (u velikim kalićima) su presadjene na plejs nakon nekih 1otak dana:

ovo su ove dvije u malim kaličima sada 2.7(bez najmanje (ovog s 3 lista)

ovo su te iste biljke isti dan prebačene u kaliće od onih velikih (što su ošle na sajt)

eto to je to zasad ono imo sam dost zaje.. s puzevima i zlotvorima raznim grizačima, al za tjedan dana idu na sajt.
evo i ova mala sto je tam gore imala tri lista. isto 2,7

to je to zasad jos uvjek nisam uspio slikat ove 3 "glavne" ali hocu uskoro. pa cu injih stavit
htio sam stavit u dnevnik uzgoja ali mi nije htjelo otvorit novu temu :(
pa ako treba premjestit!neka se i uradi tako!
komentari i savjeti dobrodošli!

i ovje dvije st su jos uvjek na ciglama idu na sajt tak da je ovo bilo