Vutra radio/stream Vaskrsnuce?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Šta je sa radiom danas?

high school radio GIF
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.156
233
Sutra ujutro starta po planu i programu.
Treba dosta toga još naštimat,pripremit nove glazbe i bilo bi dobro da se uključi još netko tko je voljan složit playlistu i uključit se povremeno pa nek se javi,znam i da je @DjedMraz bio u kombinaciji da uleti.
U pripremi je i komp koji ce biti samo za radio,tako da može ići 0-24.

Edit:
Radi od ujutro
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@irieman

htjedoh ti vec tipkati na ovu temu, medjutim iznenadjujuce smo i krenuli, sakupilli sto je bilo materijala tako da nije bilo potrebe da te smaramo, medjutim svaki koracic koji ces napraviti s nama ovdje dapace! :) Treba nam iskusnjara :D

Sto se tice zadnjih 4 dana, radimo na tome da osposobimo jedan PC gdje ce radio moci vrtiti 0/24. Kod mene na primjer zadnja 4 dana bili gosti i tu gdje je komp spavaju. Tako da se zahvaljujem @Crazy Smoke i @DjedMraz na preuzimanju odgovornosti i peglanju zadnjih par dana. Popeli smo se 2 followera :rasta:

Hvala svima koji su do sada udarili follow. Hvala i ovima koji jos nisu a zele nam ipak pomoci da se personaliziramo na tom twitcu i ubacimo nase smajlije.

1699185449511.png
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
611
3.226
203
SVIMA FORUMASICAMA I FORUMASIMA zamolba za jedno zajednicko misljenje ili ti ga prijedlozi -sugestije traze se :
zbog potrebe :vutra:radio postaje na kojoj se ujedno vrte i fotografije growa i fotografije finalnih budova ,molim ukoliko imate malo vremena i volje da napisete koji dnevnik bi po Vama zasluzio da bude prikazan,naravno svatko tko izrazi zelju da njegov dnevnik ili bud bude na strimu slobodno neka se izjasni i isti ce biti objavljen bez daljnjeg propitivanja ili negodovanja bilo koje vrste,...te ujedno i od teme sta trenutno pusite da se izabere neki high light,koji ce ujedno biti i ''izlazna'' slika tj ogledalo onoga sta predstavljamo...slobodno pisite ispod ovoga posta Vase misljenje...stay high :rasta:

ja predlazem @Wendigo i @Alien OG za indoor a @RAOZA. i @maška za outdoor..
 
Poslednja izmena: