Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iggim

Aktivan Član
22.08.2012
69
343
53
39
pa bio malo vise :razvaljen:: kada sam stavljao seme a sad se plasim da ih ne povredim i to su raylicite u odnosu na ove iznad
 

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
evo nesto i od mene ... biljke su stare priko 2 miseca bile su u boxu oko tjedan dana u cvitanju, spletom okolnosti bio sam prisiljen da ih bacim u smece ili da ih primistim u prirodu, naravno zavrsile su u prirodi iako nije bilo nimalo zgodno to izvest :) ja iskreno neznam sta me ceka i kako ce se ovo razvijat iako ovo izgleda ludilo , vanka su vec negdje tjedan dana mozda i malo vise... prva slika blue pyramid p.s i frash candy p.s cekaju prisadivanje , druga i treca je galaxy p.s i 4 i 5 je super hash p galaxy.JPG .s :rasta:
 

Prilozi

  • blue i candy.JPG
    blue i candy.JPG
    390,8 KB · Pregleda: 77
  • galaxy2.JPG
    galaxy2.JPG
    391,6 KB · Pregleda: 76
  • sh.JPG
    sh.JPG
    382,6 KB · Pregleda: 78
Poslednja izmena od urednika:

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
da sve znam promakla mi je zadnja slika nadam se da ce je moderator maknit :/ hvala na savjetu al pomoc mi je bila potrebna jer nisan moga to izves nikako sam jer je bilo dosta tesko prinit a i bliza smo obitelj tako da nemam problema u vez njiega da se negdi pohvali ili nesto
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
evo nesto i od mene ... prva slika blue pyramid p.s i frash candy p.s cekaju prisadivanje , druga i treca je galaxy p.s i 4 i 5 je super hash pPogledajte prilog 14990 .s :rasta:

Taj Blue pyramid je jedna od zescih pljuga sto sam dimio, pocinje jako euforicno, malo kasnije udari u tijelo, cijelo lice ti se zacrveni i moras se predat, hehe.. :)
Vrsna indika, barem je mene takav fenotip pogodio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CATFISH