Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
otisla jedna , barem znam da 5km od toga mjesta nije sigurno.. isprva nisam znao dal se smijem il da placem, lik je otkinuo sve fan listove, vrhove sve ostavio.. a tek je pocela da cvijeta 1tj .. :\


pc1d.jpg


http://i50.tinypic.com/pc1d.jpg
EDIT: pokraj nje je jos 6 komada od nekih 50 cm.. njih nije zapazio.. neznam koji k i koja budala je to .. i da siguran sam da nisam bio pracen niti nista slicno .. :\
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Evo jos jedan tj proslo i vec su ljepse i punije i jos stosta zacaklile mi se olikce danas kad smo se susreli :cvetak pa eto koja slikica View image: Fotografija0376 View image: Fotografija0378 View image: Fotografija0375 View image: Fotografija0371 View image: Fotografija0377 eto imam jos jednu al ta je malo dalje za koji dan cu joj u obilazak pa cete ju sluzbeno i upoznat,,hehe. Poz svima i zelim vam sto vise ljepog vremena a sto manje kise:vb_wave:

Poz Pero evo ovako kako si ti prosao i ja sam slicno samo lisce al prije par tj,no kod mene je slika jasna pronasao sam uljeza otiske divlje svinje,***** li joj mamicu ako ju sretnem ima da zavrsi u kobasama i kulenu hehe,.poz:dada



View image: Fotografija0388 View image: Fotografija0384 jos jedna ljepotica,poz svima
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48



toliko toga se isprimisalo,
da vise neznan ni kad je pos-
ađena presađena, i koliko puta.
cvita oko misec dana.




ove su dvi cure od 1.7. topirane,cvitaju bice 5-6 dana.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Auuuu brate, obrao sam je zrelu, skinem semena sa nje i isecem je makazama i smotam, popusim 3 komada, ja sam mrtav covek, ne znam gde se ne nalazim, hvala ti puno na savetu sto si rekao da ostavim je! :D
Ala je dobra e, mnogo sam srecan, imam jos 2-3 biljke, to jest nisu moje nego od druga, pa da i njemu pomognem, stavicu slike da mi date savet kad ce biti gotove i za brati :)
 
15.09.2012
38
50
18
40
kutije je napisao(la):
ko bozicna jela.:wave:
to je slikano juche a procvjetala je 15avgusta posadjena u saksiju sjeme u zemlju iz cvjecare 1maja i izbachena u zhubnje na kishu!kad da je skidam?i koliko mozhe da da jedna ovolika biljka?zhao ce mi je biti posjeci jer sam se bash emotivno vezao za nju:)poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GROWeed
15.09.2012
38
50
18
40
kod nas je to legalize jer ne mogu da nam izvale kshte!:bananicashalim se hvala na savjetu i poslushao sam vas odmah,ali bash smo par e?:dadahvala u svakom sluchaju i brkovi su skinuti odmah posle posta!:)))))