Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
odlicno je to damire, samo jos nauci da postavljas fotke, zarotiras i postavis kao sto sam ja tu jednu ;) nemoj stavljati direct link, mislim moze i tako, al ovako je preglednije za foto album
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Mazare jel si dobio onaj fenotip od toga cbd-a da je u stvari pun cbd-a, zato jer svaka biljka iz sjemena nemora imati onako ultravisoke razine cbd-a...Jel me kuzis sto pricam xD, to je valjda sjeme od onog lika Shantibabe (CBD CREW SEEDS)...Ispričavam se ako sam nejasan, al malo sam stoned :punch:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
pigtail je napisao(la):
Mazare jel si dobio onaj fenotip od toga cbd-a da je u stvari pun cbd-a, zato jer svaka biljka iz sjemena nemora imati onako ultravisoke razine cbd-a...Jel me kuzis sto pricam xD, to je valjda sjeme od onog lika Shantibabe (CBD CREW SEEDS)...Ispričavam se ako sam nejasan, al malo sam stoned :punch:

Mislim da znam šta pričaš, deklarirane su 5%thca i 5%cbda, a ovisno o kakvoći uzgoja varira? Jel si to mislio? Nažalost nemam potrebnu aparaturu da vidim %, ali dajem im jako puno ljubavi, pa se nadam da će bar taj postotak imati ako ne i viši...

Inače ovo je sjeme CBD Outdoor Mix Fem. :wave:
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
mazar je napisao(la):
starringy.jpg



Ova slika ulazi medju uzi izbor 3 najbolja outdoor-a ove godine,moje skromno misljenje :thumb:
 

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
mazar je napisao(la):
Nakon upita i packi zbog toga što nisam postao u ovu s komentarima, evo ispričavam se....:eek:vca
Evo foršpana s glavnim glumcima:
starringy.jpg

Neke glavne uloge ćemo da sparimo u zajedničkom kotlu; i to u kombinaciji Jack Herer i Critical (za liječenje raka, mazanje opeklina, ožiljaka i madeža...., za zajebanciju), LSD i Afgani (za spavanje, protiv boli, za zajebanciju), te ostaje nam par CBD outdoor mixeva za MS, a i za zajebanciju....

svaka čast majstore fina zbirkica, ovaj LSD mi je totalna broj 1 vutra
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
sharplaninac je napisao(la):
kolko se ja razumijem u to nije, al ako je tebi sumnjivo,onda je moguce. poslikat cu sa vecim zoomom pa....

ma bune me ove zute tackice, ima ih u prakticno svakom hedu, a fotka je nekako mutna, ne kontam sta se tu zuti, pa reko da nisu bananice

5n9d6o.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Zadnje slike prije harvesta, curke poziraju koja će se pokazati u ljepšem i boljem svjetlu, kao da znaju da im se kraj bliži, baš su me uveseljavale ove godine, znao sam sjesti pored njih i pričati im o dobrobitima koje će mi pružiti....
Ako dobro poslušate; čut ćete ja prva, ja prva, mene, mene:hotpants:
img0007gx.jpg



Ova se sva nakrivila od težine koju mora nositi, ona bi da je eutanaziram prvu, da joj skratim teško breme koje mora nositi.....:hehe:

img0011ky.jpg

Ovoj se još ne žuri, zato se i sakrila i čuti, samo pušta da je povjetarac lagano dirka....:gband:
img0017dk.jpg
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej Pećurko, pojma nemam da ti pravo kažem jedino nju nisam topirao, ima 220 cm, nije mi jasno, al nema veze, ionako je završila u ulju sa LSDijem:dada
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
mazar je napisao(la):
Ej Pećurko, pojma nemam da ti pravo kažem jedino nju nisam topirao, ima 220 cm, nije mi jasno, al nema veze, ionako je završila u ulju sa LSDijem:dada

nije to nista neobicno ako su mu uslovi i zemlja pogodovali, zapravo, ispada da je taman u nekom proseku za out ;)
Afghani plant height: Indoor 0.50-0.80m / Outdoor 2.00-2.50m
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley