Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Ljudi utvrdio sam danas 100% hermic sugavi, e sad recite mi sta je najbolje da radim. Da li odma da je cupam, ili da je pustim jos da malo napumpa hedove pa da je secem?
Pored herma imam jos jednu biljku koja nije procvetala, ima skoro pa 3 metra, mirise ubija.. Da li je okasnila sad ?
Sta je meni najpametnije da uradim u ovom trenutku ?
 
Poslednja izmena:
03.05.2015
64
97
33
51
q39lzoksz

o6cvv3u4z

xs6gbelar

Napokon počela cvjetati, već sam se uplašio da nešto nije u redu.
Svako jutro bude rose i bude cjela natopljena vodom, pa ću je špricati sodom bikarbonom preventivno protiv plijesni.
Svaki put kada dođem vidim da je nešto iskopalo rupu i korjen joj cjeli bude vani pa neznam kakva to životinja može biti, dosta velika bude rupa. A 20 cm od biljke ima ulegnuto mjesto kao da tu bude nekakva životinja, neznam šta baš tu radi, ili spava ili se divi pogledu :D

edit: zasto mi nece ucitati sliku, pise dosla je greska tijekom ucitavanja slike. i zasto mi nece uci na ovu stranicu sa nijednim preglednikom osim mozille?
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Do jaja je patka ;) . Neviđoh je 50 dana i nemogu vjerovat kakav monstrum od ljoze. Koliko % THC ima ta sorta, nigdje ne nađoh taj podatak? Čini mi se da po obiteljskom stablu nejde više od 10%.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Amsterdamseedcentar kaze 15-20% iako ne znam odakle im taj info kad ni breederi nisu naveli. Moguce da ima nesto veci postotak ako je duck's foot imala puno thc-a. Nisam uspio skuzit od kojeg straina je duck's foot mutirao u takve listove.
Nije mi bas bitan % thc-a :) Shark je imao 6% pa te fino izvoza :) Vidjet cemo kad zapalim :D