Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2016
51
21
8
28
To ti je kad se pare dva psa lutalice i dobijes trece stene koje zna da bude poslusno i odlicano tako je nesto slicno i sa ovim gore heheh

Kao sto bi @Stipe rekao vjerovatno mix mixeva haha

ne uzimaj me za ozbiljno naduvan sam i sory na spamu :p

:zvezda::
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
DSC_0016.JPG DSC_0020.JPG Bilo sranja, kiše, skakavaca, puževa, krtica, sve me živo stuklo, al reko nedam se, ak neprežive nema ni dima, i ja udri, još jedan sajt, i nisam zažalio.
Stare cure, odnosno veće su skoro sve bile bez lista, neki će se sjećat da sam paniku dizo, ali oporavile se bogami, neke su puž party shvatile kao trening i sad vidim da će bit cvijeta ko dreka.
Drugi sajt je sa manje sati sunca, no od zemlje ću dobit nekakav dim, a bogami ću i biti zahvalan.
Malo mi dopizdile ove moderne menke, sve sam ove godine metno regularke divljačke.
Na nekima se vidi kažem da će bit bebe i pol, ne nakima se vidi da su za eutanaziju, biće od toga i silovatelja garant, tako da, šumica je, al nebude dugo.
Lani sam neš mudrovo, 4, 6 sjemenki, pa još 2, i osto bez dima, sad drhćem.
Neš marvane dvaput u isto govno stat, nakrko sam djece, a koja odraste po tatinim zapovjedima ostaje, neposluh se kažnjava mačetom ili zatvaranjem u rupu s milion španjolskih puževa.
Sretan sam jer ipak kreće sve kako treba, imo sam 4 sloma živaca s tim španjolcima...:skot:::banana_rasta::banana123::mario:::let::ajnstajn::vutra:
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kad se prorijeđuje šuma dogodi se da u toj posezoni dođe do izvale stabla koje nije bilo u planu, kad nađeš baš takvo mjesto, onda je tu vegetacija jača nego ispod samih stabala, jer na takvoj poziciji tuče 5 sati pakao, a ostalo laganini...
sad si zamišljaj visinu stabla, geometrija, orijentir sunca i drveta koje se iizvalilo u jesen, pa bi trebao skužit zašto. Nema igrališta da ih sunčam....:ajnstajn::rasta:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Ajde ti procitaj pravilnik ;)
1. Ovo nije pitanje za galeriju. Postoji tema o tome
2. Nemoj bit nestrpljiv.... nema dezurnih ljudi koji samo cekaju necije pitanje.

i btw. ne vidi se spol jos. to sto si slikao su stipule, al da si citao forum, to bi vec znao u snu ;)
.. nhf
 
07.05.2015
61
46
18
38
ok..šefe :D,nestrpljiv sam,još nešto da te pitam na brzinu kad si mi vec odg i necu vise obecajem:lol:..te stipule,dali one znače da su mi biljke autosi pa su krenule u fazu cvijetanja ili ne?:let:
 

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Big Devil Auto ...vozi :let:
WP_20160603_16_18_57_Pro.jpg