Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
831
93
35
Izgleda mnogo dobrooo :)
Koliko znam dok je biljka u fazi vegetacije mozes sa njom sta god hoces,samo dok je u cvetanju nije preporucljivo da se radi neki trening.
Bice to sve dobro brate,no sikiriki. Poz i samo napred :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Hola zeleni anđeli.....zaista ima jako lijepih outdoor-a ove godine, ili mi se čini ili sam prenapušen no broj growera za osobne potrebe raste, što je jedan pokazatelj otvaranja očiju, spriječavanja dilera u kriminalu, inteligentnijeg odnosa prema vlastitom tijelu pa da ne nabrajam dalje...
Svi se pomalo kere, počela magija, čarolija, svi cupkaju, prolaze nas žmarci, pa reko da i stari đubretar pokaže svoj plod. :ajnstajn:
Sve biljane koje vidite su djevojke, neke su od maja, neke od juna no sve su djevojke, čak neznam dali ih je 6 ili 7, hebiga nisam brojo, samo sam mudane masakriro čim provire, :makaze:, :udarac:.
Uglavnom sve već cvatu od 5 do 15 dana, niti jedna nije iz kupovnog sjemena i sve su trenirane, što topirane što lst-irane, neke oboje.
Ove godine mi je vrijeme išlo na ruku pa nisam uopće zaljevao a bogami niti gnojio, rupe su minimalne bile u početku ( 3 L ) i čini se dovoljno za tlo na kojem krljam.
Jučer malo kišilo opet, danas lijep dan od jutra a prošli sam tjedan primjetio da su počele hraniti same sebe iz donjih i unutarnjih listova pa reko nećemo još dozvolit to.
Danas sam ih svaku nahranio s duplom dozom plantele cvijet, pa da vidimo oče žućo malo smanjit prisutnost.
Svake sam godine do sada imao lijepe prinose no uvijek nakon klanja muških ostane premalo, nešto upljesnivi, nešto punke i tako nikad da završim pušačku godinu u komadu iz vlastitog growa, no ove će zasigurno biti dovoljno, i za ulje, imam rodbine u 3pm koja oboljeva svaki dan od nekog *****, ja pojačo pušenje, probaću si neku tablicu haša napravit za neke muvinge u gužve i sranja.
Šta da kažem, izgrlio sam ih i sve vas pozdravljaju:respect::let::vutra::gled::zvizd::banana_rasta:
Gledaj i plači:
IMG_9069.JPG IMG_9071.JPG IMG_9072.JPG IMG_9073.JPG IMG_9074.JPG IMG_9075.JPG IMG_9076.JPG IMG_9077.JPG IMG_9078.JPG
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dobar ti je sajt :thumb:,koristis nesto preventivno protiv budji jer vidim da ti je sajt dosta zatvoren sa svih strana?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Dobar ti je sajt :thumb:,koristis nesto preventivno protiv budji jer vidim da ti je sajt dosta zatvoren sa svih strana?

nisam do sada nikad, svake god mi sranje krene da, razmišljam jel da ove nešto poduzmem jer ovako uvijek berem prerano, strah me da ne krene dalje...
imam dosta i vlage, zato i ne zaljevam skoro uopće, nehranim jer je sajt teška divljakuša, dok dođem do beba poginem, nahodam se, sretnem kojekakvih šumskih stvorenja...
iako sam dugo u growu već volio bih nekog od starih magova ako vide ovo da mi preporuče nešto na eko bazi, ako nije kasno...
inače u jesen sajt olabavi malo, lišće opadne, dobe više zraka, iako i sad imaju 8 sati sunca, no kad jesen zbaci lišće okolno i to lišće mljecavi dugo, temp. su niže, ne isparava prebrzo i prirodno je da se buđ koti.
dajte gandalfi neki tip ako nije kasno, odvuću nekako špricu i otuširat ih....
:gled:
 
02.07.2009
103
174
43
Ja sa ovim nisam imao problema s buđi. Ni u oktobru. A najbolje je sto nema karencu. Ipak puštam da prođe par dana pre nego oberem.

Vegard AS (0,5% physcion)
je prirodni fungicid preventivnog i kurativnog delovanja. Prirodni fungicid omogućava preventivno suzbijanje pepelnice, sive truleži i antraknoze povrća, voća, rasada, pre pojave bolesti ili kada se pojave prvi simptomi bolesti, suzbijanje virusnih bolesti paprike, paradajza, krastavca, tikve, dinje, lubenice i duvana.

Malo offtopik;)