Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
@rastafarijan imam jedno pitanje, kako ide trimanje s tim škarama, to su neke uredske za papir? Ja sam svoje slomio pa me zanima ako se može s uredskim da ne naručujem bezveze ako mogu kupit u najbližoj trgovini

brate samo uredske skare u ruke, u office se zavucem i deri peri od jutra do sutra :lol::lol:
salu na stranu ja peglam samo s takvim skarama,sorryte na offu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ilidan and Triptank

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
pre berbe i dozrevanje nakon rezidbe. Fino dopunilo :thumb:



degusta_2.jpg


degusta_1.jpg

degusta_2.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Obran i Skunk No.1 sa citrusnim mirisom :) Hedovi su fluffy i prepuni foxtailova ali nema veze,nema smisla držati ga dalje u out-u po ovakvom vremenu jer nema nikakvog napretka u razvoju cvetova već desetak dana.
Skn1.jpg okacena.jpg

Dp x Nh je najmanje zreo od svih biljaka ali će i on morati pod nož ovih dana:
Dpnh.jpg

Preostali Red Dragon ima skroz drugačiji fenotip i izgled hedova od prvog i nekako je slatkastog mirisa u odnosu na prvi koji miriše kao klasična marihuana,hedovi takođe fluffy ali prepuni mlečnih trihoma:
Rd.jpg

Nepoznata se donekle funo napunila ali još uvek nije to to,super miriše i ekstremno je lepljiva:
Bw.jpg

Sajt:
sajt.jpg

To bi bilo to. Svakih par dana će po jedna ići pod nož jer je vreme užasno a i na svakoj sam našao po mrvicu buđi na par mesta,ne bih da rizikujem :rasta::makaze:
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Obran i Skunk No.1 sa citrusnim mirisom

A ciji je to unk? Cudan cvet si dobio,ali se beli i to je mozda bitno! Jednostavno neke biljke ne dobiju tvrdocu cveta,pomislio bi covek da je negde pogresio,da nije obezbedio adekvatne uslove,ali jednostavno geni su presudni na kraju krajeva. Meni sensijev unk ispunio velika ocekivanja,dok silver haze kasni do zla boga i ne napreduje bog zna sta...razocarava me po drugi put,ali ima smek,svaka im cast :)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Slabo ti se puni,a kazes 57 dana u cvijetu.Kako gnojis i cim?
Inace lijepa biljka samo mi djeluje da ne puni najbolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: flying_serbian

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Pune se hedovi,vidi se razlika svakim obilaskom...a hedovi su dosta zbijeni i teski ali vjerujem da mogu bit jos veci,ne gnojim ju vec 2 tjedna :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tvorac