Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dobra je biljka Minže :D ,al osiguraj malo te grane,izoliraj,poveži,umreži.
Moj sajt je ove godine na takvom mjestu da mogu mrežom za krastavce osigurat biljke što ću i učinit ovej tjedan (zelena mreža,ne ona bijela):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jutro Vutro :)
Da ne pričam previše eo obećanih slika od 4 autosa. 3x Blue Amnesia XXL auto (dinafem) i 1x White Widow auto (pyramid). Sve skinuto u punoj zrelosti i svaka provela 48 sati u mraku prije berbe. Nego da pogledamo o_O:

Jedna zajednička, s tim da je zadnja gospodična bila još vanka dok su se ove tri mračile. Sve su doživjele 96 dana minimalno, neke i par dana više:
Tri u mraku.JPG

Pa prva plava amnezija nakon pada:
prva BAa otrimana.JPG
prva BAa sušenje.JPG
prva BAa izbliza.JPG

Druga plava zadnji pogled na main hed i cap:
BAa glaonja.JPG
BAa glavonja sušenje.JPG

Onda treća po redu gospođa udovica bijela, zadnji dan i cap:
WWa u mraku.JPG
WWa zadnji dan.JPG
WWa sušenje.JPG

I zadnja preostala plava amnezija:
BAa zadnji.JPG
druga BAa sušenje.JPG

Evo i Thumbovi:
Tri u mraku.JPG prva BAa otrimana.JPG prva BAa sušenje.JPG prva BAa izbliza.JPG BAa glaonja.JPG WWa u mraku.JPG WWa zadnji dan.JPG WWa sušenje.JPG BAa zadnji.JPG BAa glavonja sušenje.JPG druga BAa sušenje.JPG


Sve već fino posušeno i teglirano. Urod iznad očekivanog, stvarno me iznenadio da sam morao ići kupiti još par trolitrenih tegli za zimnicu. Ova godina je bila savršena za automate, minimalno kiše i mnogo :sun2:, to je to. Živili Vutroljupci, Peace ;).
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Dobra je biljka Minže :D ,al osiguraj malo te grane,izoliraj,poveži,umreži.
Moj sajt je ove godine na takvom mjestu da mogu mrežom za krastavce osigurat biljke što ću i učinit ovej tjedan (zelena mreža,ne ona bijela):thumb:

Planiram to uraditi kada počne cvjetanje. Izolirka i pojačati na svim mjestima gdje se grana.


@No Joke poslednji mjesec i više je bilo idealno za fazu cvjetanja, vlaga max do 50%, šansa za buđ slaba. Je li je bilo kod tebe?
 
Poslednja izmena: