Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jutro Vutro :razvaljen::
Ovih tri dana fino zasijalo poluzubato :sun2:, nakon dužeg perioda vlage i tmurnog vremena.
Reko kanistere u ruke i piči No na sajt nakon podužeg vremena. Obišao gospođe, nahranio ih, posnimao trihome čeških automata na njihov 145 dan života :fuck: , malo čupkao korov, snifao im "stidne dlačice", zapalili pljugu i onda nabacili jedan foto session, ma totalna erotika :D. Nemam baš nikakvih problema ni sa plijesni, ni sa nametnicima, tako da pičimo uredno do potpune zrelosti.
Jedna Taomatic je i došla do te faze, pa je pala pod nož i suši se laganini ;) .
Ajmo sad redom:

Taomatici (dvije gospođe):
Znači prva je ujedno i harvestana, trihomi porumenili i prek 50%, a bogami i ona povukla neki purp feno i izgledala je baš neobično i životopisnih boja nakon trimanja:

Taomatic #1 Lila.JPG
...i ista biljka noć poslje, to jest sinoć pred harvest:
Tao #1 prije harvesta.JPG
...njena glava ošišana, obješena na sušenju, full neobičnih boja:
Taomatic #1 Glavni Hed.JPG
...i jedan njen sporedni hedić:
Taomatic #1 Hed.jpg

Tu je i druga kolegica iste sorte, svega par metara od nje koja je normalne boje i izgleda, ona će pod nož za par dana:
Taomatic #2.JPG
...jedan pogled iz bližeg na sporedni hed iste:
Taomatic #2 hed.JPG
...i ta ista gospođa taomatic u noćnom izdanju na mjesečini:
Tao #2 noć.JPG

Pičim dalje šikarom, kad ono pedesetak metara dalje gospođa...
Lost Coast x OG se fino tovi:
Lost Coast x OG.JPG
...a i noćnom izdanju je jebozovna dosta:
LCxOG noć.JPG

I onda pičim dalje stotinjak metara u oazicu u kojoj se gotivi...
Critical Kush koji je doista impresivan, nezahtjevan za uzgoj, otporan i robusan. Pravo oličenje indičetine:
Critical Kush.JPG
...i jedan neobičan hed s iste, plosnat odgore naspram ostalih, ide u širinu dosta brže, prošaran dosta naglašenim smeđim nijansama trihoma kao i svi ostali:
Critical Kush hed.JPG

Samo par metara dalje, pretila gospođa...
Galaxy se savija od debljine, a tek je na pola cvata jadna nebila. Jedna pozerska u noćnom izdanju:
Galaxy Noć.JPG
...kao što rekoh ona je u društvu sa criticalom, pa joj nije dosadno. Jedna njihova zajednička po danu:
Galaxy i Critical.JPG

To je više manje to, glatko idemo do samog kraja, prognoza je obećavajuća za naredne dvije sedmice, tako da smiješkom tjeram oblake i uljećem u završnicu :thumb:.

Evo i Thumbovi, da olakšam pregled onima sa pametnim telefonima:
Taomatic #1 Lila.JPG Tao #1 prije harvesta.JPG Taomatic #1 Glavni Hed.JPG Taomatic #1 Hed.jpg Taomatic #2.JPG Taomatic #2 hed.JPG Tao #2 noć.JPG Lost Coast x OG.JPG LCxOG noć.JPG Critical Kush.JPG Critical Kush hed.JPG Galaxy Noć.JPG Galaxy i Critical.JPG

Peace!
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
832
93
35
@Joxim_HR nisi jedini buraz. I ja sam pre neko vece ostao bez tri biljoze. Dve u kantama i jedna u zemlji. Ko cesto posecuje ovaj topic zna koje biljke su u pitanju. Smorio sam se zezce kakvih gremlina ima na ovoj planeti. Sva sreca pa imam jos 3 na drugom sajtu. Nedaj Boze nikome da se dogodi! Cuvajte se braco!
 
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
Pozdrav ekipa, nakon prvog indoora evo pri kraju i prvo out.
Nisam vodio dnevnik, ali ni puno brinuo o biljkama. Obisao ih par puta i nahrano. Bio je ovo jos jedan "test" i ucenje samih faza i pokazatelja biljki. Ipak nesto je i uspjelo.

Zasadjene nekada pocetkom 6. mjeseca, dosta kasno ali i bilo je kasnih mrazeva. Biljke nisu mozda ispunile svoj puni potencijal ali za mene je ok.

Sjemena su;
2x bulk seed bank - Chronicle
1x Barney's Farm - Liberty Haze

Ista sam koristio i u indooru.

Vrijeme i nije najbolje , nadam se da ce im goditi ovo par suncanih dana.
Plan je skinuti ih 13.10.



CHRONICLE
20170929_134110.jpg 20170929_134113.jpg 20170929_134121.jpg 20170929_134124.jpg 20170929_134127.jpg

CHRONICLE2
20170929_134034.jpg 20170929_134039.jpg

LIBERTY HAZE
Jednom topiran na samom pocetku;
20170929_134047.jpg 20170929_134051.jpg 20170929_134056.jpg 20170929_134100.jpg

Jos jednom nahraniti ovih dana i prekriti mrezom protiv mraza.
Jutros je bilo mraza, ali najavljuju toplije dane, ipak planiram staviti zastitu i nadati se ljepih jos 13 dana :D
 
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
@grouchy
Kralju moj jos ucim i pratim. Mislim da ce ove dvije biti gotove do 13. Plan je skknuti ih na nekih 50-60%% smedjih.

Zivim u planinskim krajevima , jutros me docekao mraz. Ne znam zbog vremena do kada cu ih moci cekati. Puno kisa i hladna jutra. Bas istrazujem kako se boriti protiv buđi i mraza (switch i mreza).

Libery vidim da kasni, hladno pa je doslovno stao. Njega mozda ostavim jos.