Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Da je cijelu zguli s listom može napraviti jednog dobrog topa.
Da ne pišem dva posta za redom samo ću dodati za

hotnspicy
Ako želiš biljku da ima optimalne uvjete i dobar urod nećeš pogriješiti ako uzmeš duplo veću posudu od tvoje. 30L neke kvalitetne zemlje pa ćeš da vidiš kakva će berba biti.Ako se već odlučiš na tako nešto onda posadi jednu pa nek bude dobra nego dvije pa od njih ništa.Budući da živim na takvom terenu kamenitom gdje je teško doći na 50-60cm dubine rupe i ja se razmišljam da posadim u neke kante.Radije ću posaditi biljku ili dvije manje ili još malo uložiti pa im dati više zemlje nego se cijelo ljeto mučiti za ništa. Što ti njoj više daš pažnje i uvjeta ti će ona tebi više vratiti.zar ne?
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
@ gandalf ..nije ovo gore moje..a ovo za moje bi bilo ok da razglabamo u dnevniku :)

imamo sam 5 biljoza u po 15,20L teglama al sam cekao spol pa sam onda presadivao u jos vece (sigurne zenke) ne mogu si dopustiti da zasadim jednu jedinu i cijelo ljeto cekam da bi mi kasnije pokazala da je mudonja..rade ovako kako je..mislim ja se opce ne zalim, meni, sestri i curi bude za zimnicu a ostalo me ne brine :)
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
ma ko i da je moja..samo sto ne vodim brigu ja o njoj nego frend..velim ko i da je moja zato jer sve zivo oko savjeta sam mu dao a zalosno mi je dok vidim da od toga nista :(

mogu obrisat ako je protiv pravila..samo mi je bio fascinantan izgled pa reko da pokazem kako to nebi trebalo izgledati