Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.06.2018
5
10
3
Nis
Evo moja cura domaja,dobiva redovno plantellu cvat al imam jedno pitanje imo sam pored nje dvije muške i sad ne znam jel mi se ova oprasila ima sjemnku skoro u svakom hedicu
Pogledajte prilog 229638
Nemoras brinuti, da je oprasena bila bi puna novog semena, nebi se cvet video od Semena, i dao bog da nikad ne vidis medju svojim Oprasenu, Rasnu ili bilo koju lepu biljku. Semenke ce uvek pustiti ako ne po jednu sa svake strane grancice na kojoj raste Cvet, onda unutar Cveta, jednu do dve. Sto je prirodno, posebno u Vanjskom uzgoju... Nije lako oprasiti tek tako biljku, mora izbaciti metlice, pa da uzriju kako bi se otvorile i pustile polen - a uz to i Zenka treba imati vec razvijen cvet. Ako si ih skinuo i do 3-4.dana posto su se pokazali, nebrigaj bespotrebno,..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
eo došao na sajt i imam sta vidjeti biljka 4,5 metara mi je pukla, na zglobu di je topirana znaci bas se raskolila, probavao sam nešto izolir trakom zalijepiti ali je nemog jer te grane stoje na par niti svaka.. i sad imam 3,4 velike grane koje na sebi imaju hedova sitni.. E sad sta sa time, jel bi vrijedilo tu u buble hasis iskoristit?
 

Prilozi

  • IMG_5640.JPG
    IMG_5640.JPG
    485 KB · Pregleda: 79
  • IMG_5648.JPG
    IMG_5648.JPG
    558,6 KB · Pregleda: 77
  • IMG_5650.JPG
    IMG_5650.JPG
    378,6 KB · Pregleda: 75