Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pregledaj ih sutra po danu i poskidaj ovakve detalje pincetom, imaj jos gore pri vrhu na toj istoj, druge nisam zagledao ;)

ive7lx.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
kako da ti pokazem, pa stavis fotku u punoj rezoluciji i gledas, a najbolje ces videti na biljci po danu... vidis kako izgleda, sutra ih pretresi i gde slicno nadjes skini, nije panika al ne treba ti, ako ce jos biti lepog vremena drzi ih tu gde su jos neko vreme

konkretno, u pitanju je prva fotka drugi red, evo i jedna banana gore pri vrhu

1220ufr.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ova sativcuga ti mnogo klonula listom, ne vidim cvetove al vervatno nece uspeti da odcveta do kraja, sve je manje sunca sve hladnije... jesi je probao
 

blanker

Aktivan Član
27.05.2012
60
55
0
50
Kako mislis probao? to kad sam slikao bilo je taman svanulo mozda se malo dignu kad dodje sunce...

sto s njom ako nece do kraja uspjeti? jel ima koristi da je vadim prije vremeno?

Sto mislis koliko da jos prvu teram? djeluje mi dosta dobro. ja sam mislio jos 2tj
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ja brijem da je nju hladnoća preparirala i da se ne razvija više. Tako izgleda bar. Samo je usporedi sa prvom i odma ti je jasno da nešt nije uredu. Nije to živo više ziher. Prva bolje podnosi hladnoću što kod druge nije slučaj. Vidiš po boji lista na drugoj da je zimogrozna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ako vreme dozvoli furaj jos dve sedmice slobodno, samo nadgledaj zbog budji... a mislio sam da li si skinuo vrh neki i probao, mali su cvetovi ali vidi se po listovima da ima kristala
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Ja imam velikih problema...
1) primijetio sam da mi neko obilazi biljke i čeka da sazriju da bi ih skinuo.
2) vrijeme je zadnjih dana tako kišovito bilo da je sve glavne vrhove plijesan napala.
Prije 15 dana sam isao na put pa sam skinuo par zrelijih vrhova da nebi ostao kratkih rukava a sve drugo stavio na kocku,šta bude neka bude. Jučer sam se vratio i odmah otisao da vidim situaciju.Niko ih nije skinuo ali od lošeg vremena nisu nista napredovale i još gore plijesan je napala sve glavne vrhove.Sutra opet idem na put i nema me 20-tak dana i opet najavljuju kišu. Moj problem je ako ih pustim sve će poplijesniti dok se vratim a da ih skinem još je rano.Fali im još puno sunca.Sinoć sam uspio samo 2 slike napraviti pa mi se ispraznila baterija,i par slika imam od onog što sam prije skinuo.Ako ih pustim sve će propasti ako ih skinem neznam šta ću dobiti,kakvo će to biti. Šta je najbolje da napravim???
http://postimg.org/gallery/5hy2misq/
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Toliko truda i muke 6 mjeseci a nemogu do kraja izgurati.Hvala ti kralju na savjetu,jedino mi i preostaje da je skinem. Jako sam nezadovoljan što je takva situacija al šta je tu je.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajd ne kukaj, ono sto si skinuo uopste ne izgleda lose, u proseku, 6 meseci outdoora je obicno dovoljno za kanabis, jest, zavisi od godine ali ne gubis mnogo ako sada skines, gubis sve sto je ostalo ako ostavis