Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Znam da je indica bate jer sam ja iz heda sjeme izvadio, u dvoristu cu je drzati, ima dovoljno sunca, zemlja plodna i komsije ne mogu viriti :D i hvala na dobrodoslicama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
da, verovatno znas i koja je biljka oprasila tu iz koje si izvadio seme... ako ukucanima ne smeta a komsije ne prave problema sretan yard grow, jos samo da bude cura
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Dosuo sam zemlju,.. a juce sam sa svojima pricao i ne smeta im cak su je toliko bezazleno gledali :D i hvala nadam se da ce biti treba :D
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
prosim lepo.. 12 satai u vodi pa u pamuk vlazno 2 dana ,pustilo klicu cca 1 cm ,stavio u zemlju casice jogurta,zemlja composana za cvijece, medjutim (majka najverjoatnije sabotirala pa je posadila rotkvice) ili sam ja slucajno uzeo zemlju di su bile roktivce pa sam imao u casi i royal highness i rotkvice.. sad je to ok i evo 12 dan u zemlji .. zanima me jel to ok?
sta mogu jos ucinit da poboljsam rast?
hvala
http://i328.photobucket.com/albums/l344/vrtolet/ma_zpse331a637.jpg
hvala power!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj

1) lijeva prije 25 dana je presadjena u vrtu ,direktnog sunca ima(kad ga ima) 8 h.nocna temp. nije isla preko 12 stupnjeva danas izgleda ovako
2)desna isto prije 25 dana presadjena u posudu o d 15 L. u zemlju priblizno iste kvalitete. sunca ima dok ga bude,znaci premjestam ju po vrtu. nosim ju u podrum svaku noc(s iznimkon od 2-3 noci) i ne dobiva extra "sunca". temp. u podrumu 15 do 17 stupnjeva i trenutno
ovo je za sve grovere koji su poranili sa outdorom ove godine.savjet: cemu zurba,cekajte 5 mjesec za startanje outa.
P.S. boca je 1.5 L.
EDIT:kad vec se.em. evo biljke iz prosle godine,krenula 25-05 ,FIM-ana, narasla oko 1,7m. i dala je oko 0,5 kg suhog
 

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
@sharp pa skontao sam da je rano vec 10 dana kisa lomi cim sunce izleti idem na sajt pa se nadam necemu
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Mislim da je ovo odgovarajuca tema (univerzalna za slike i komentare).
Vidim na nekim temama se pise o gerila grow-u bez zaljevanja i gnojenja, pa sad sta i kako i moze li se ista izvuci, a na nekim koliko posaditi regular sjemenki na istom tipu growa.

E sad... moj gerila grow od prosle godine (2013.)

Moram da napomenem da sam ovaj sajt proucio i izucio, ako se tako moze reci, tek drugom polovinom 2013. i jos ucim. Hocu da kazem, uvjek je bilo ubodem u 5. mjesecu pusim u 11. i to je to.

Kao i svake godine do sada u 5. mjesecu pronadjem neki zabaceni plac, ocistim okolo, malo prekopam, istijem i sjemenke direkt u zemlju, da ima sta da se pusi tokom godine uz pivo. Znaci nista zaljevanje, nista kupovna zemlja, nista djubrenje i prehranjivanje. Svake godine oko 50-tak regular sjemenki sa ulice u zemlju i na kraju sve to bude raznoliko, anarhija ,nesto ne proklija, nesto otpadne na muzijake, nesto se osusi, neke obole, neke zakrzljaju, pojede ih ko stigne... pauci, gusjenice, puzevi... Uglavnom ostane da se pusi. To se uglavnom desavalo na sajtovima gdje je zemlja dosta losa. Znao sam ostati bez ijdne biljke do 10. mjeseca.

Tako odradim i 2013. samo na odlicnoj zemlji (crnici) gdje je dosta velika vlaga i zemljista i zraka. Tri manja placa sa dosta malim razmakom izmedju sjemenki. Po placu oko 15-20 komada. Kad sam otisao da pocupam muzijake sokiram se :sadbanana: (zbog ranijeg iskustva), jako malo muzijaka a dosta velikih i naizgled zdravih biljaka. Na kraju (sto bi rekli ni kriv ni duzan) oko 25 velikih biljaka plus jos malih. Jako velika kolicina, da ne smijem ni da spomenem. Ta 2013. godina bila veoma rodna, znam da su i vocke odlicno rodile. Ogomne drame sam imao poslije sa tim, tako da sam ostao samo sa oko 300g i to susenog napolju. Je*ga... mozda i bolje, meni ne treba vise.

Ove godine me ceke pravi grow, nadam se uz vasu pomoc, posto ovo gore napisano, je sve uradila sama priroda.

Dio fotkica koje sam uspjeo da pronadjem.
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


Znaci za gerila grow sve zavisi od vremena, zemlje na placu i naravno srece. ;)
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Je*ga, tako sadio godinama. Nisam znao...

Imao sam drame kao sto sam i napisao. To su bile vrecurine hedova, osjetio se citav kraj... dobro da mi je ostalo i 300g ;)