Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
26.04.2020
13
73
13
53
Mala drama danas, nevrijeme dolazi, sunčani dani daleko, pa odlučio poskidati sve, urod vise nego dobar na dvije biljke. Al baba me uhvatila kako trimam, koristio njenu konabu kao bazu operacija... Al sve riješeno, dala mi praznu sobu da stavim sušit, da ne vise u vlaznom podrumu... True story, ozb
Nakon sušenja idu na vagu da vidim ukupnu težinu, sjeme je bilo special kush 1, tako nesto.

Prilozi

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
795
1.632
163
iza dima
nemas ni jednu belu dlacicu na cvetu,to znaci da se ne puni vise. Vec je trebalo biti skinuto. . Poskidaj sve vrhove,a ako bas hoces,mozes da ostavis donje grane i sitne cvetove da se kojim slucajem malo dopune kad biljke rasteretis... Mada,slaba vajda,ali eto,moze da ti i to bude opcija.

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
523
1.166
163
68
Pozdrav svima, a komentari su poželjni. Biljka je čini mi se pri kraju mada nema cca 20% ambera. Osim toga ima gusjenica i još nekih problema koje nisam prije susretao pa ne znam o čemu se radi (suše se listovi i pocrne). Htio samje ostaviti još tjedan dva, međutim ako preživi ovu oluju prvi sunčani dan je skidam.

Prilozi

CovjekCvit

Aktivan Član
19.04.2020
115
510
93
115
Ja to nebi skida.
Ocisti suhe cvitove i listove i ostavi i vidi stanje za par dana, ako nastavi trulit skidaj.
Te guje ti sisu cvit i taj cvit propadne, ako ga ne odstranis, ko ti, na vrime krene ti se stvarat plijesan u njemu i na kraju ti se ta plijesan krene sirit biljkon.
Zato ti kazen, oprezno skini zarazene cvitove da ti spore ako lete ne odlete na zdrave djelove i ostavi par dana, ako stanje bude isto skidaj.