Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Zemlja je klassman ts3, suva se cini jer sam nadosuo malo gore zemlje.. Bude u plasteniku gdje su sve strane otvorene, zbog ucestalnih kisa..
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Poz, malo losa kamera.. Znaci biljcica je stara oko 8 dana u pitanju je early skunk i znaci izbacila je samo prva dva listica, naredna dva se nenaziru.. Djeluje mi kao nekakva mutacija ili slicno, pa sada ocekivati od nje sta ili ne?
Pogledajte prilog 402393
I meni su bile takve prosle godine nista od toga.izgleda da je to neka mutacija inace odlican strain
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Chill fala!
Kakve mutacije,plastenik nije dobar za pocetnu fazu vegetacije,em nije direktno svetlo em je vlaznost sigurno veca zbog zalivanja voca i povrca,ljudi citajte teme i dnevnike,cemu inovacije,vadi tu biljku odatle stavi je na terasu kad ima sunca,kad nema il duva vetar u kucu i nista joj vise ne treba dok ne ojaca.
Ne kapiram zasto si dodavao zemlje preko tek posadjenog semena,taj klasman je malo jaci al ES to ne oseca tako da zemlju iskljuci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: matatata43

shema1950

Aktivan Član
30.08.2017
66
336
53
Da ti iskreno kazen, razmislja san ali su prije 3 dana kad san bija zadnji put kod njih, bile su male za LST. Sad san isa i samo izrasle ka lude. Moga bi probati da vidin bas razliku izmedu topirane i ne topirane.
Drugi grow mi pa se dvoumin jos za LST al probat cemo i to.::ludak::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paddy Pimblett