Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
esaHlJbl.jpg

Moja čudna mala domačica
 

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
Hahahahaahahah pa idu u mrak,zamracio sam u spajz :icon_biggrin: ,totalni mrak i hocu sad da ih stavim na 12/12.A sad ste me istripovali,sumnjam u sebe,jel to moze tako.Mislio sam iznesem ih u 6 i onda ih vratim u 6 i da krenu da cvetaju.Au da li sam se sa obrukao,a jos sam i pod gasom,pa mi je jos pojacana emocija,hahahahahahhah kao sramota me,preko neta,od ljudi koje ne poznajem,au bokte,sad sam se tek istripovao.Gandalf opustenoto mi je terasa u dvoristu.Mislim ja o nezvanim gostima svaki dan,zato sam resio da ih ne cekam vec da ih ja"procvetam"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vlicpa and vetar

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
Power mene zanimaju ove skracenice, ako moze sledeci put puno ime da ne nagadjam :)
inace biljke su u fulu sto bi rekli tudej :D
 

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
Da,naravno.12 sati mraka ni sekundu manje,kontam ako moze u boxu,moze i ovako.Ukucani ucestvuju samnom u poduhvatu,tako da uvek ce biti tu neko da ih ubaci/izbaci.
 
03.06.2014
49
178
33
39
pa gle treba mi pomoć oko gnojenja posto imam gnojiwo guana pa me malo strah
da nebi stawila prewise pa da ih spali. :-(



da stipe domaćica imam ih wise komada ali su mi owe neke druge jako cudne kao
da im fali nesto
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
moze li jos neka informacija da stignemo dalje od tog gnojiwo guana, stavi fotku da znamo o cemu pricas, i drugi put vec ne odgovaras, sta pise na ambalazi... ovo nije tema o gnojivima, to znas, postavi pitanje ovde https://vutra.org/topic/5200-koja-gnjoiva-koristite/ al prvo procitaj temu

edit:
terasa grow ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
aventador je napisao(la):
pa gle treba mi pomoć oko gnojenja posto imam gnojiwo guana pa me malo strah
da nebi stawila prewise pa da ih spali. :-(



da stipe domaćica imam ih wise komada ali su mi owe neke druge jako cudne kao
da im fali nesto

sa guanom nema pregnojavanja!!!! Inače se stavlja tri puta tokom growa. npr. u 6-7Lzemlje jedna velika jušna žlica puna se zamješa sa zemljom i posadiš biljku.nakon 3 tjedna vegetacije još jedna,samo rastopljena u vodi i zaliješ. i još jedna nakon 4 tjedna cvjetanja. to je cijela mudrost ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed