Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
jWld3ho.jpg

starija jutros topirana, ovu mladju cu ostaviti jos da pricekam treci par listova
blizu jedan drugoj jesu, ali mislim da korijenje nece praviti probleme jer je prekradjeno ciglama izmedju njih
zemlja terra magma i humus pomjesani po 10l, prekriveno zemljom iz dvorista... + zemlja iz dvorista je gnojenja, i dosta je plodna sama od sebe(imam bastu pa ono) :)

edit
samo da napomenem, da su prezivjele 2 toplotna vala 38-39c je bilo juce i danas, kisa se sprema tago da :notnice:
 
03.06.2014
49
178
33
39
Cill
Za pocetak sam stavila manje gnojiva pa sam mislila pojacati dozu
sipam ja vodu ali nece da upije zemlja samo pocne curiti dole van
ali probati cu sada sto vise vode sipati i drzati tak malo da iscuri valjda ce se oporaviti
neznam nadam se da ce ici na bolje da se nece poceti cijele susiti


da i jos da pitam dali da sta diram te osusene listove ili da ih ostavim
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
aventador je napisao(la):
Cill
Za pocetak sam stavila manje gnojiva pa sam mislila pojacati dozu
sipam ja vodu ali nece da upije zemlja samo pocne curiti dole van
ali probati cu sada sto vise vode sipati i drzati tak malo da iscuri valjda ce se oporaviti
neznam nadam se da ce ici na bolje da se nece poceti cijele susiti


da i jos da pitam dali da sta diram te osusene listove ili da ih ostavim
Neupija zemlja vodu jer ju moras snecim malo prokopati pa ces vidjeti kako upija...i kada zaljevas radi to polako..pusti da upije pa tek onda sipaj.
Siguran sam da imas problem sa zaljevanjem a to je bitno da nemos vjerovati ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
aventador je napisao(la):
Obilazim ih negdije svaki 3 dan i zalijem svaku sa litrom vode
litra vode na tu kolicinu zemlje, pa ne mozes tako... jos ako se sjuri kroz suvu zemlju i izadje napolje nista veliko nisi uradila, stavi nesto ispod, neki podlozak, pa kada procuri da moze zemlja da povuce/upije nazad... i to sto kaze opa takodje, biljke su sve vece a vreme sve toplije, moras pojacati zalivanje i to kako treba, nemoj sad da zeznes stvar