Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ajd mozda je i 15 m :) Ima put kojim znaju setat ljudi i prolaze autom,al moras se ipak dobro probit kroz grmlje da bi doso do njega.
A i vodim se onom da ljudi ne vide uglavnom ono sto ne ocekuju pa taman da im je pored hm, nosa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
e ma to je tako cvijetni miris...za osvjezivac prostora keve mi Nevenke.Ja svoju nisam ni zaljevao niti obilazio ...dosao sam nakon 70-ak dana i pao na guzicu:)
Spusti je dole...svezes neku ciglu na jedan kraj ostavis pola metra spage .Drugi svezes za vrh i nema da mrda a nece valjda netko po mirisu znati sta je...bitno da ju nevide ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Masivan je NL auto totalno, lijepi se samo tako, miris oduševljava i urod će vjerovatno biti blizu gornje granice. Malo sam prošao rukom po hedovima pa si nastrugao malo charasa sa dlanova i zapalio. Nisam mogao funkcionirati nakon toga 3 sata. Stvarno sabija da neznaš di si :mrtva_banana: .
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
clYLeDe.jpg


pao lst, jucerasnja oluja ih nije pocupala... htio sam sliakti i drugu i grupnu ali mi prazna baterija bila. druga topirana je isto nategnuta, 2 vrha se vec formirala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
stipe je napisao(la):
Evo malo da se pohvalim sa LST....ovak usput sa mobitelom okinuo. Kanister grashevine od 5L za usporedbu :D
Nema vise treniranja...sad samo u vis pa kolko ide.....pije vodu ko deva. Za one koji neznaju...to je u saksiji/tegli ;)
predviđam još dosta natezanja.....budeš vidio za mjesec dana....a i ranije
još najmanje 5 metara žice buš potrošil
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and pero123

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
stipe je napisao(la):
Evo malo da se pohvalim sa LST....ovak usput sa mobitelom okinuo. Kanister grashevine od 5L za usporedbu :D
Nema vise treniranja...sad samo u vis pa kolko ide.....pije vodu ko deva. Za one koji neznaju...to je u saksiji/tegli ;)
Nepije još koliko će piti kad užeže za koji dan pravo :D
Inače je biljoza za 5 :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ImbraGrabarić je napisao(la):
predviđam još dosta natezanja.....budeš vidio za mjesec dana....a i ranije
još najmanje 5 metara žice buš potrošil
da...toga se i ja bojim, zasad ne natezem vise nista, nek se sad vrhovi formiraju kak treba posto je u pre-floweru. Do sad sam joj mast vadio sa svim mogucim treninzima da potera nove...a sad je vrijeme da pocne trosit snagu na ono bitno :p

VenloNL je napisao(la):
Nepije još koliko će piti kad užeže za koji dan pravo :D
Inače je biljoza za 5 :thumb:
Ma bilo je onih par dana oko 30 i svaki drugi dan barem 2-3L vode...inace se objesi :D Vec razmisljam o nekom samonavodnjavanju al me muci klor, neznam dal bi izdrzala direkt vodu iz pipe :D

Jolly Joker je napisao(la):
Zbog cega je uopste u saksiji? Zar ne bi cudoviste od nje nastalo da je jos u zemlju sad prebacis?
krenulo je u saksiji jos dok je u boxu bilo, pa 2-3-4 presadjivanja do ove velike saksije......je, nastalo bi jos vece cudoviste ali ko ce pikat kolce i vezat po zemlji to sve.....da samo znas kolko je zica vezano ispod te krosnje....biljka koda u Elektri radi :) Mislim...dalo bi se to sve sredit al mi je fora ovak u tegli.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Jolly Joker je napisao(la):
A neka varijanta da ostavis deo saksije (pretpostavljam da je zica za nju vezana) a da ipak ukopas? Npr, donju polovinu saksije da skines i tako zabodes u rupu?
i to mi je palo na pamet al nekak....neznam, ljen sam. ovo je vise onak....iz gusta....i dobro mi je da je u tegli jer sam vec 2 puta trcao sa tom teglom da tuca ne unisti lisce. Budem vidio...mozda jos i ukopam...nikad se nezna :) ovo je neki test kolko se moze lst gurat u tegli.
ImbraGrabarić je napisao(la):
do bitnog ima još oko dva mjeseca vezanja....ako ju ne nosiš u box
ma znam da ima vremena al sam je toliko izmucio sa svime, kad god je poterala novi vrh ja sam topirao, fimao ili spustao i onda opet krenu rast mali izdanci...i tako u nedogled. sad bi htio ostavit da vidim koji ce vrhovi dominirat i otic u zrak....mozda jos malo zavezem kojeg da ne ode sve bas u visinu. i postalo mi je vec dosta tesko vezat za posudu posto je grm 3x siri od tegle. jedino da pocnem zabijat kolce u zemlju i tak natezat. ma joj....ovo je zabava :) ono pravo je na sajtovima.
u box? koji box? :D ovo ne stane ni u ormar vise.

@golub mira fala :) zemlja u saksiji(nije bas saksijica) je mjesavina.....ak se ne varam Cvetal i rijecni mulj. Nemoj me drzat za rijec....koristio sam Cvetal, TM, Plantellu Balkonui, humus, mulj.......pa vise neznam sto je gdje a neda mi se ic trazit po starim postovima sto sam napisao....ali 100% je da je rijecni mulj i brendirana zemlja....90% da je Cvetal :p gnojeno sa plantellom list i nesto malo konjskih briketa. odi u moj dnevnik pa pogledaj, ima nesto tu i tamo o tom grmu :)