Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
u vezi sa slikom sa 2 spanca i poskokom:

Power, jesam, posadio sam ih preblizu, ali bio sam u nekoj jurnjavi i iskopao rupu za 20 litara zemlje i ispalo je tako. Sad mi je malo zao sto su preblizu, ali neka se guraju, sto da im radim sad... A na slici jeste poskok, i to sigurno blizu metra, vidim ga svaki put kad idem u obilazak. Bio je bas blizu mojih spanskih prijateljica i krenuo da ide a onda samo stao i sklupcao se. Ja pogledam gore a vidim da iznad kruzi orao zmijar, njega mi je zao sto nisam slikao. Ne znam jesu li upali u borbu kad sam otisao, ali takodjer ne znam na koga bih se kladio... A sto se tice obuće, imam dobre čizme, naravno da pazim kuda hodam, svima hvala na brizi! A ono zutilo koje pominjes, to je od sunca, listovi nemaju niti jednu najmanju zutu točkicu
Pablo, nemam namjeru ubiti ga, prelijep je. Ovo je prvi put da nije pobjegao u panici, nego valjda je do sad shvatio da ga ne diram. Krenuo je lagano da se odmice, valjda se najeo pa nije mogao baš da pobjegne velikom brzinom, a vjerujem da se sklupcao kad je na nebu vidio vecu opasnost od mene.... I naravno da neću odustati od svega zbog zmije, ako me ujede imam nekoliko sati da se spasim, a ja njega ako ujedem, spasa mu nema :) Jedino mi je zao sto su stvarno preblizu, ovo mi je peta godina growanja a uspijem napraviti takvu gresku. Valjda ne treba saditi kad si navaren previse, pa ti pola metra razmaka izgleda kao metar
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Obe zenke,Domaja trenutno 224cm a Durbanku nisam merio,upravo topirana 2 vrha da se razgrana malo :)

img0499.jpg
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
PowerSeed je napisao(la):
jos uvek mozes da radis blagi lst, savijaj jednu kontra od druge i moze to da ispadne super, a sa tim drugarom kako se dogovorite, na njegovoj si teritoriji pa prvo uvek pogledaj gde je pa tek onda cackaj oko biljaka ;)

bojim se od lst-a, kad krenu hedovi da se biljoza ne polomi. Nikad to nisam radio prije, ne znam... da li mi je lst neophodan?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
eo, neam pojma di bi sad ovo stavila :), ako se uzme sunce kao glavni kriterij, onda tu, a i neke će van kroz par dana

moja mala ženska vojska spasa ispodkrovnih prozoruša :)

dHml72f.jpg


procvjetala domaćica - jedina ima veze sa strujom i to samo s 80 W kako bi pokazala spol

CT6oY15.jpg


autoskunk

h035jra.jpg


auto jet 47*

ixxLIwg.jpg


malo medicine - CBD skunk haze

7nkqbDr.jpg


:spliff: :wave:
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Evo i moje djevojke 3/3,stim da sam za ovu najmanju znao da je zenka ona je trebala zavrsit svoje u box-su al opet problemi pa je prenešena vani u outdoor.Nisam zadovoljan od početka je slabo napredovalo puževi,gusjenice,skakavci sreća nepetroid je odradio posla,izgurat ću do kraja to mi je bitno....Peace i biće bolje slike kad krene cvjetanje :wave:

screencast
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Evo i mojih biljčica, ovo nisu one sa pravog sajta, na ove sam skoro i zaboravio, a kiša se pobrinula da budu žive mjesec i nešto bez mog pristustva. Zato su ostale ove 3 u malim saksijcama, sutra ću ih u kante. kakve kog da su, moje su. Nikad gnojene, ali kad su bile male, imale su dobru njegu :D Sada dok utvrdim ko je muško a ko žensko, i kad poskidam mužjake, a ženke kad počnu da cvijetaju, koristit ću Plantella cvijet :D

006_zpsb2210d21.jpg


010_zps3715a2fc.jpg


014_zpsc30fe66a.jpg


Slike manjih biljoza sa pravog sajta kada odem, a izgleda da neću još dugo. Kiša sama zalijeva, uh što volim taj režim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and Stipe