Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
@venom812---- Čine se prehe..no , svaka čast.. ja ču svoje fotke okačit danas sutra čim skupim hrabrosti otići do sajta...

Jedno pitanje nisam bil pri kompu zadnja 2 tjedna pa me zanim kad su počele cvijetat tvoje bebice?
 
14.04.2012
32
38
0
35
mega monk je napisao(la):
@venom812---- Čine se prehe..no , svaka čast.. ja ču svoje fotke okačit danas sutra čim skupim hrabrosti otići do sajta...

Jedno pitanje nisam bil pri kompu zadnja 2 tjedna pa me zanim kad su počele cvijetat tvoje bebice?
obe su ranije procvjetale, 23.6 sam primjetio pistile, a posađene su početkom aprila, hvala na komplimentu, prve su biljke tako da sam presretan :b_evil:
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Moje su isto prve samo kažem nisam 2 tjedna bio na sajtu radi odmora a kad samodlazio bila je 1.5m i više ,topirana razgranata i baš me zanima dali mi je počela cvijetat i kak napreduje...hehe nadam se grdosiji..
pozdrav
 
20.11.2011
17
4
3
39
Afghan Auto x RR 47

68fwup.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ThcPower je napisao(la):
fala stari! najviše me zanima je ce bit mala ili mali i kolko ce bit mali ili veliki

za pol ne znam, al posto je u maloj posudi ne ocekuj da bude velik/a... racunaj odokativno ovako, koliko litara je posuda pa puta 10cm, to je uglavnom neki plafon buduce visine
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
PowerSeed je napisao(la):
to nema nikakve veze sa tim da li je ili ne hermic i ne znaci nista veliko, moz' da ima 5, 7, 9... zavisi od vrste... lepe biljke
jedino,sto velika je...al hvala,to sam si i mislio...jednostavno sorta takva...
pokazem je slj put
 
14.07.2012
72
122
33
30
blackbetty je napisao(la):
... i kakve su ovo biljkurine ne mogu ih prepoznat nikako...

pow:
muskarcina ljuta, sve polen pobacala po listovima... jos kad bi znao sta te buni oko prepoznavanja

blackbetty je napisao(la):
... Imal na njima sta korisno.. :S

pow:
tesko da imas sta od toga, malo je cak i lisnate mase, eventualno osusi lisce pa probaj sa mlekom ili u puter, imas recepata na forumu

* * * * *

Citao sam te recepte vec :D ako mi se bude svidjelo mozda je i ostavim.. no dal ja sad od nje mogu imat neko sjeme za dalje.. ili mi treba zenska za to ? prvi put ovo sadim pa mi i nije bas jasno :eek:vca

* * * * *

blackbetty je napisao(la):
Citao sam te recepte vec :D ako mi se bude svidjelo mozda je i ostavim.. no dal ja sad od nje mogu imat neko sjeme za dalje.. ili mi treba zenska za to ? prvi put ovo sadim pa mi i nije bas jasno :eek:vca

pow:
jbg. covece, jel mozes ti da rodis dete, il ti ipak treba suprotni pol za takvu akciju, postujem to sto je prvi put, svako od nas je imao svoj prvi put (sem mozda zlocka;), al ajd sad pa razmisli malo da li mozes (uopste) dobiti seme na muskoj biljci, a mogao bi malo i citati forum, ima materijala veruj mi

evo ti meskijev post o muskim, pa da malo to razjasnis https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/6684-uzgoj-muskih-biljaka.html?highlight=oprasivanje

* * * * *

Ma tele sam ti ja za ovo sry na glupim pitanjima, jebiga. Znaci kurkan, aj bice sl. godine vise srece :D

* * * * *

blackbetty je napisao(la):
Ma tele sam ti ja za ovo sry na glupim pitanjima, jebiga. Znaci kurkan, aj bice sl. godine vise srece :D

pow:
nemoj biti tele, citaj forum i vise srece naredne sezone, do tada mozes svasta nauciti ako samo 15ak min dnevno posvetis forumu, citaj vanjsko uzgajanje, uzgajanje faq, dnevnike uzgoja

* * * * *

ok covjece vazi ;)